Piatok12. júl 2024, meniny má Nina, zajtra Margita

Hviezda Survivoru po návrate z ostrova: Naďalej CHRADNE... Telo mu napadol VÍRUS!

Andrea Bezděková a Sebastian Navrátil na 58. MFFKV Zobraziť galériu (4)
Andrea Bezděková a Sebastian Navrátil na 58. MFFKV (Zdroj: Profimedia)

PRAHA - V českých Karlovych Varoch odštartoval prestížny filmový festival. V kúpelnom meste sa tak zišlo kopec českých, ale aj medzinárodných hviezd. Po červenom koberci sa prešiel aj celebritný účastník drsnej reality šou Survivor Sebastian Navrátil (32). A je ešte chudší, ako keď sa vrátil z ostrova. Telo mu totiž napadol vírus!

Sebastian Navrátil dorazil do Karlovych Varoch po boku modelky a minuloročnej účastníčky reality šou Survivor, Andrey Bezděkovej. No zatiaľ čo krásna brunetka rozdávala úsmevy a záujem fotografov si na červenom koberci užívala, jej polovička sa tvárila akoby tam ani nebola. Doslova sa snažil byť neviditeľný. 

Hviezda Survivoru po návrate
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: Tv Markíza)

„Snažím sa byť taký nenápadný, čierny,“ vysvetlil českému Blesku, prečo nestojí pri rozhovoroch vedľa svojej priateľky. Namiesto toho stál opodial a oči si prekrýval čiernymi okuliarmi. Keď si ich na chvíľu dal dole, leskli sa mu pod nimi choré oči. A spevák ani netajil, že po návrate z ostrova na tom zdravotne nie je najlepšie. 

„V skutočnosti teraz chradnem ešte viac ako na ostrove. Mám mesiac a pol takú polochrípku. Je mi väčšie teplo ako v Dominikánskej,“ priznal Sebastian. „Som veľmi chudý, pretože fakt už dlho som chorý a tým, že som mal veľa práce, tak som nemal čas maródiť a dať sa späť do kopy,“ dodal hudobník, ktorý po návrate z ostrova naspäť nič nepribral. 

Andrea Bezděková a Sebastian Navrátil na 58. MFFKV
Zobraziť galériu (4)
Andrea Bezděková a Sebastian Navrátil na 58. MFFKV  (Zdroj: Profimedia)

Viac o téme: SurvivorSebastian Navrátil
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu