Sobota13. júl 2024, meniny má Margita, zajtra Kamil, Lara

Cinkota bez zábran: Do kamery otrčil holý... Cinki, toto chcelo odvahu!

Dušan Cinkota Zobraziť galériu (3)
Dušan Cinkota (Zdroj: TV JOJ)

BRATISLAVA - Na toto by si mnoho jedincov netrúflo! Už túto nedeľu večer si diváci TV Joj budú môcť vychutnať prvé časti nového seriálu Iveta, ktorý zachytáva príbeh obyčajného dievčaťa z Trebišova. Ústrednú postavu v ňom stvárňuje krásna a talentovaná Alžbeta Ferencová (30). Avšak príležitosť zahrať si v počine uznávaného režiséra Jana Hřebejka dostali aj iní herci. Napríklad Dušan Cinkota (52), ktorý sa pred kamerami predviedol úplne nahý.

Alžbeta Ferencová sa netajila tým, že si nakrúcanie tohto počinu ozaj užívala. A to nielen pre to, že režiséra Hřebejka obdivuje. „Dúfam, že to ľudia pochopia, že to je satira a jemný humor o našej spoločnosti a že to tak budú brať,” uviedla v rozhovore pre Topky.sk sympatická tmavovláska.  

VIDEO: Upútavka na seriál Iveta.

V seriáli Iveta sa objaví aj obľúbený slovenský herec Dušan Cinkota. Tomu tvorcovia dopriali aj o čosi náročnejšie scény, keď sa pred kamerami objavil v Adamovom rúchu. Nahota je však súčasťou hereckej profesie a je dosť pravdepodobné, že Cinkiho tieto scény ani príliš nevyviedli z miery... 

Dušan Cinkota
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV JOJ)

Dušan Cinkota
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV JOJ)

Seriál Iveta štartuje na obrazovkách TV Joj v nedeľu 8. januára o 20:35. 

Viac o téme: Dušan CinkotaIveta
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu