Piatok29. september 2023, meniny má Michal, Michael, Michaela, zajtra Jarolím

Slovenský promi párik v Zámene manželiek: TOTO muselo byť poriadne nepríjemné!

Zobraziť galériu (7)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - Na obrazovky TV Markíza sa od utorka 1. augusta vracajú premiérové časti obľúbenej reality šou Zámena manželiek. Hneď v prvej odvysielanej časti budú mať diváci možnosť vidieť, ako sa žije v domácnosti MMA zápasníka Gábora Borárosa, ktorý náhradnej manželke nedovolí siahnuť na svoju dcéru.

Mladá influencerka Monika sa presťahuje z luxusne zariadeného bytu v slovenskej dedine pri hraniciach s Maďarskom do českého Ralska do rodiny s piatimi deťmi, tromi psami a papagájmi.

Druhým smerom, do obce Orechová Potôň zamieri dominantná Monika do domácnosti známeho MMA zápasníka Gábora Borárosa, ktorý vo svojom dome neznesie iné ako jeho pravidlá. Diváci uvidia najnovší diel úspešnej reality show Zámena manželiek, v ktorej si dve ženy vymenia domácnosť na dobu desiatich dní, ktoré strávia pod dohľadom nového partnera, už v utorok 1. augusta o 23:00 na TV Markíza. Televízia bude vysielať premiérové časti každý utorok a štvrtok o 23:00 hod. 

Prvá rodina žije na Slovensku kúsok od hraníc s Maďarskom v dedine Orechová Potôň. Influencerka a podnikateľka Monika má 28 rokov a s tridsaťročným partnerom, známym MMA zápasníkom a účastníkom reality šou Survivor Česko & Slovensko, Gáborom Borárosom má dcérku Zorku. Partnerský pár tvoria už 10 rokov. V domácnosti s nimi žije aj babička Maja.

Zámenou manželiek chceli zistiť, ako Gábor dokáže žiť s niekým iným, alebo ako niekto ďalší zvládne byť s ním. Podľa Moniky je Gábor zvyknutý na kompletný servis v domácnosti.

Slovenský promi párik v
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: TV Markíza)

Slovenský promi párik v
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: TV Markíza)

Druhí účastníci Zámeny manželiek majú prenajatý dom v Libereckom kraji neďaleko Máchovho jazera v obci Hradčany v meste Ralsko. Štyridsaťročná Renata má o dva roky staršieho partnera Pavla, ktorý pracuje ako skladník. Sú manželia už dvadsaťosem rokov a majú päť detí: sedemnásťročnú Máriu, pätnásťročného Petra, šesťročného Dominika, trojročného Davida a ročného Daniela.

V domácnosti je Renata generálom, ktorý sa zo zásady neospravedlňuje. So zveličovaním o sebe hovorí, že si je istá, že má vo všetkom pravdu. Renata sa vďaka Zámene manželiek prvýkrát pozrie na Slovensko a neskôr dokonca aj do Maďarska. Do novej rodiny sa veľmi teší, hlavne na deti. Čoskoro ale zistí, že v rodine známeho bojovníka je malá Zorka. K jej smole ale bude mať zakázané sa o ňu starať. O najmenšieho člena rodiny sa k nevôli Renaty bude starať výhradne babička.

Slovenský promi párik v
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: TV Markíza)

Slovenský promi párik v
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: TV Markíza)

Gábor Renatu niekoľkokrát rozosmeje, ale príde jej trochu namyslený a do seba zahľadený. Príde jej, že dcére sa málo venuje a nevie sa o seba postarať, ani variť nedokáže. Monika v Ralsku bude prvýkrát šokovaná sedemčlennou domácnosťou. Ocení, že rodina sa veľmi nepozerá na televíziu a jej členovia nie sú stále na telefóne a naopak sa veľa rozprávajú. Podobne by to tak rada mala aj doma s Gáborom. V novom domove jej ale vadia psy, ktorí sa pohybujú aj na jedálenskom stole a olizujú zvyšky jedla priamo z tanierov, a papagáje. Páči sa jej, ako najstaršia dcéra Maruška pomáha s chodom domácnosti. Rozhodne sa s ňou vyraziť na nákupy a celej rodine nakúpi mnoho oblečenia. To Pavla privedie k slzám.

Slovenský promi párik v
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: TV Markíza)

Slovenský promi párik v
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: TV Markíza)

Viac o téme: Zámena manželiek
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu