Utorok25. jún 2024, meniny má Olívia, Tadeáš, zajtra Adriána

Drsný ŠTART markizáckeho Survivoru: Súťažiaci mal záchvaty… Stonal od bolesti, išiel k zemi!

Zobraziť galériu (6)
(Zdroj: Tv Markíza)

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA - Už dnes večer o 21:00 na streamovacej platforme Voyo štartuje nová séria najdrsnejšej reality šou Survivor Česko a Slovensko. A hneď prvý diel bude plný napätia. Jeden zo súťažiacich totiž dostane záchvaty, bude stonať od bolesti, až sa nakoniec zloží k zemi!

Hneď v prvý deň sa súťažiacim markizáckeho Survivoru ukáže ostrov v plnej svojej kráse. Ešte skôr, ako sa im podarí postaviť si nejaký prístrešok, spustí sa obrovský lejak, pred ktorým sa nebudú mať kam skryť. Ktovie, či práve kombinácia celkového vyčerpania a zlého počasia sa napokon podpísala na zdravotnom stave jedného zo súťažiacich. 

Drsný ŠTART markizáckeho Survivoru:
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: Tv Markíza)

Ako totiž informoval portál markiza.sk, hneď prvý večer museli v šou ratovať 33-ročného operného speváka z Prahy. „U toho Michaela to vôbec nebolo príjemné. Bola tma a mys me mu nevideli ani do tváre. Bolo mu veľmi zle, mal aj nejaké záchvaty. Stonal od bolesti, vyzeralo to naozaj desivo, ako nejaký šok. Teraz my sme sa, samozrejme, museli starať oňho, potom aj o seba,“ opisovali situáciu ostatní súťažiaci. 

Ako to dopadlo, sa dozviete dnes večer na Voyo.

Viac o téme: Tv MarkízaSurvivor 2024
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu