Sobota13. júl 2024, meniny má Margita, zajtra Kamil, Lara

Názlerová opäť na scéne, objaví sa v seriáli Nemocnica: Teraz budem šikanovať ja!

Renáta Názlerová v seriáli Nemocnica Zobraziť galériu (4)
Renáta Názlerová v seriáli Nemocnica (Zdroj: TV JOJ)

BRATISLAVA - V seriáli Nemocnica si epizódnu postavu zahrá aj Renáta Názlerová.

Renáta nakrúcala epizódnu postavu pomerne dlho, a to aj kvôli kovidu, ktorý ju počas nakrúcania zložil a muselo sa preto nakrúcať oveľa dlhšie. „Mala som až 4 natáčacie dni, čo je pre neherca ako ja dosť, a aj dosť textov, takže sa z toho teším. A nebyť kovidu, bolo by to skôr dotočené.“ Po skončení nakrúcania sa Renáta vybrala na rekonvalescenciu do Tunisu, aj tieto chvíle oddychu sú však už minulosťou.

Renáta Názlerová v seriáli Nemocnica
Zobraziť galériu (4)
Renáta Názlerová v seriáli Nemocnica

A čo hovorí Názlerová o svojej postave? „Hrám učiteľku, ktorá tak prísne vyžaduje od študentov, aby rozprávali spisovne, až to vnímajú ako šikanu z jej strany. V škole dvaja žiaci skočia zo strechy a ich spolužiaci to zvalia na mňa. Keď sa to dozviem, že sa to malo stať kvôli mne, skolabujem v nemocnici.“

Renáta Názlerová v seriáli Nemocnica
Zobraziť galériu (4)
Renáta Názlerová v seriáli Nemocnica

Názlerová však pri ponuke zahrať si epizódnu postavu neskolabovala. Práve naopak, veľmi sa jej potešila. A to aj napriek tomu, že istú formu "šiakny" si užila práve ona od divákov: „No a prišlo mi to ako vesmírny trojuholník, lebo nedávno ma veľa médií kritizovalo za účinkovanie v relácii Bez servítky, kde som vraj všetkých poúčala a bola som nepríjemná." Našťastie je jej myseľ nastavená pozitívne a má radosť z toho, že jej je vesmír naklonený: "Čo robím aj v rámci tejto postavy, že aj v nemocnici primárovi vysvetľujem, ako sa správne spisovne formulujú niektoré vety. A na druhej strane sa zapojil vesmírny aspekt mojich aktuálnych aktivít, kedy som sa z vlastnej vôle prihlásila a školy, ktoré majú záujem o besedy so mnou, navštevujem vo svojom voľnom čase a so študentmi debatujem o šikane, diskriminácii a bodyshaimingu. No a do tretice teda prišla táto rola." Renata Názlerová teda v seriáli prežíva to, čo vysvetľuje študentom, že nie je v poriadku a radí im, ako sa brániť a ako takéto situácie riešiť. Či sa jej to podarí aj v seriáli Nemocnica, si pozrite v utorok o 20.40 na JOJ-ke.

Renáta Názlerová v seriáli Nemocnica
Zobraziť galériu (4)
Renáta Názlerová v seriáli Nemocnica

Viac o téme: NemocnicaTV JOJSeriálRenáta Názlerová
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu