Štvrtok13. jún 2024, meniny má Anton, zajtra Vasil

Dano Dangl trpí stratou pamäte: Vtipné priznanie o veľkom trápení

Dano Dangl
Dano Dangl (Zdroj: RTVS)

BRATISLAVA - Dano Dangl je úspešným moderátorom a producentom viacerých televíznych šou, kde práve jeho improvizačné schopnosti a komediálny talent zabezpečili ich popularitu medzi slovenskými divákmi. Máločo však vieme o jeho súkromí.

Pozvanie na rozhovor do relácie Trochu inak s Adelou prijal herec, producent, režisér, Adelin dlhoročný kolega, kapitán konkurenčného tímu v relácii Milujem Slovensko, Dano Dangl. Diváci oceňujú jeho komediálny talent a charizmu. Čo vedia jeho spolupracovníci a blízke okolie je, že Dano je dosť zábudlivý človek. On si to priznáva a netají sa tým. Je bežné, že zabúda na rôzne informácie, udalosti a termíny. Adela sa prizná, že vďaka tejto jeho vlastnosti dokáže Dana vmanipulovať do situácií, na ktorých sa spolu nikdy nedohodli. Za celé tie roky jej to stále „zožerie“ a doma už má celkom slušné skladisko nepotrebných vecí od Vinczeovcov.

Napriek tomu, že si máločo pamätá, miluje históriu, časové obdobia, údaje, fakty, venujúce sa Blízkemu východu. Kriticky však zhodnotí, že prácu kronikára by vykonávať nemohol. Okamžite si uvedomí a pomenuje, ako by to asi vyzeralo. Pozrite si ukážku, na ktorej sa zabavíte a nenechajte si ujsť celý rozhovor v piatok večer o 22.00 na Dvojke v relácii Trochu inak s Adelou! Ďalšími hosťami budú enviromentálny manažér, generálny riaditeľ Zväzu odpadového priemyslu SR, Ján Chovanec a dirigentka Petra Torkošová.

Dano Dangl trpí stratou pamäte: Vtipné priznanie o veľkom trápení (Zdroj: RTVS)

Viac o téme: RTVSDano DanglAdela VinczeováTrochu inak s Adelou
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu