Pondelok22. júl 2024, meniny má Magdaléna, zajtra Oľga

Kristína Spáčová prezradila tajomstvo z minulosti: Všetko malo byť inak!

Kristína Spáčová Zobraziť galériu (2)
Kristína Spáčová (Zdroj: RTVS)

BRATISLAVA - Kristína Spáčová je absolventkou herectva na VŠMU, účinkovala v televíznej rozprávke O čarovnom kamienku a onedlho ju uvidíme v ďalšom spoločnom projekte RTVS a ČT s názvom Ťapákovci. Zavítala aj do talkšou Petra Marcina Neskoro večer.

Študovala muzikálové herectvo na Konzervatóriu v Banskej Bystrici a potom na Divadelnej fakulte VŠMU v Bratislave, ktorej je úspešnou absolventkou. Mnohí však netušia, že Kristínina mama je Poľka a aj preto sympatická herečka neváhala a využila príležitosť stráviť pol roka štúdiom v krajine odkiaľ má časť svojich koreňov. Petrovi Marcinovi prezradila ako to zvládala, či sa ja jazykovo posunula a prečo s rodinou vlastne nežili v Poľsku. Nenechajte si však ujsť celý rozhovor Petra Marcina a Kristíny Spáčovej už v sobotu večer o 21.40 na Jednotke v relácii Neskoro večer!

Druhým hosťom bude Juraj Varga, ktorý súťaží na štvorkolkách. Na slávnej Rallye Dakar obsadil výborné 3.miesto a stal sa druhým Slovákom, ktorý vybojoval pódiové umiestnenie na tejto púštnej ralley. Ako tretieho hosťa privíta Peter Marcin hudobného producenta Mareka Vozára alias DJ Marka Vossa, ktorý má na svojom konte niekoľko úspešných hitov. Začiatkom tohto roka sa predstavil aj vo vypredanej pražskej O2 Aréne na koncerte Dary Rollins.

Kristína Spáčová prezradila tajomstvo z minulosti: Všetko malo byť inak! (Zdroj: RTVS)

Viac o téme: RTVSPeter MarcinNeskoro večerKristína Spáčová
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu