Sobota18. máj 2024, meniny má Viola, zajtra Gertrúda

Sú slávni a protivní: 10 hercov, s ktorými nikto nechce pracovať

Lindsay Lohan, Julia Roberts, Wesley Snipes a Steven Seagal Zobraziť galériu (10)
Lindsay Lohan, Julia Roberts, Wesley Snipes a Steven Seagal

Každý herec má svoje zvyky a maniere, všetci to berú na vedomie a tolerujú. Táto desiatka by si však v lezení na nervy mohla vybudovať kariéru. Veď sami uznajte, či by ste s nimi chceli pracovať.

Steven Seagal si potrpí na kopance do rozkroku

Steven Seagal hrá drsňáka nielen vo filme. Jeho kolega Leguziamo rozpráva, ako počas natáčania Executive Decision v1996 napochodoval na skúšku apovedal: „Som vo velení, všetko čo poviem, je zákon. Niekto nesúhlasí?“ Keď sa ztoho Leguziamo začal smiať, Seagal ho schmatol pod krk apritlačil kstene tak, že mu až vyrazil dych. Tiež oňom kolujú reči, že kohokoľvek len tak bez príčiny kopol do rozkroku... To aby sa človek bál chodiť do práce.

Steven Seagal
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: SITA)

Problémová Lindsay Lohan

Americká hviezdička Lindsay Lohan je na verejnosti známa mnohými škandálmi aani vsúkromí natáčania nie je zdržanlivejšia. Rozpráva sa, že keď hosťovala vseriáli Anger Management, síce neurobila nič, ale napriek tomu zdržiavala produkciu. Vysedávala vo svojomkaraváne, posúvala odchod azdržiavala dovtedy, kým sa nezdvihla aneodišla na koncert svojho priateľa. Všetkých pracovníkov tam držala ako rukojemníkov. Môžeme si len predstaviť, aké náročné muselo byť pracovať sLindsay aj Charliem Sheenom dokopy.

Lindsay Lohan
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: SITA)

Radara zo seriálu M*A*S*H* diváci milovali, no štáb nenávidel

Jennifer Lopez - herečka, na ktorú sa nepozerajte

Rozchody sú ťažké aJenifer Lopez si zlomené srdce lieči po svojom. Po rozchode sMarcom Anthonym odmietla J. Lo hovoriť skaždým, kto mal čo dočinenia sfilmom What to Expect When You're Expecting. Takýmto spôsobom chcela zastaviť novinárov, ktorí ju všade sprevádzali azároveň sa dožadovali vyjadrení ohľadom ich rozchodu. Speváčka aherečka vjednom má veľké problémy aj stým, keď sa na ňu niekto pozerá. Na hviezdu dosť podivné nie? Pri nakrúcaní filmu El Cantate sa musel celý štáb otočiť chrbtom, pretože inak sa nedokázala sústrediť. Nuž, aby sa jej chrbtom neotočili aj pri ďalších filmových príležitostiach.

Jennifer Lopez
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: SITA)

Christian Bale úplne mimo

Tento zoznam by nebol kompletný, ak by sme nespomenuli terminátora hnevu azlej nálady. Pri natáčaní filmu Terminátor: Salvation bol Christian Bale úplne mimo. Počas natáčania vybehol na kameramana avyhrážal sa mu kvôli zničenej scéne. Táto nahrávka prenikla aj na verejnosť auž nikto zdivákov nevnímal obľúbeného Batmana tak ako predtým.

Sylvester Stallone prekonal všeličo: Skončil na ulici a takmer zomrel!

Julia Roberts nezvláda rozchody najlepšie

Čudujete sa, kto by dal miláčika Ameriky na tento zoznam? Aj vtomto prípade sa pri problematickom správaní môžeme vyhovoriť na chlapa. Rozchod sKieferom Sutherlandom vroku 1991 spôsobil, že počas natáčania Spielbergovho filmu Hook nebola herečka Julia Roberts vnajlepšej forme. Podľa New York Times so Spielbergom bojovala aviacerí ju podozrievali, že sa nervovo zrútila abrala lieky, aby sa dala dokopy. Členovia posádky ju dokonca pomenovali Tinkerhell. Natáčanie kvôli nej rušili aj iní ľudia, ktorí si zaplatili za to, aby hviezdu mohli vtakom stave vidieť na vlastné oči.

Julia Roberts
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: SITA)

Wesleymu Snipesovi radšej poriadne zaplaťte

Wesley Snipes fajčil počas natáčania Blade: Eternity celý deň vprívese trávu, lebo protestoval proti režisérovi Davidovi Goyerovi a New Line Cinema. Snipes totiž veril, že sú mu za rolu dlžní oveľa viac peňazí, ako zaplatili. Skončil pri tom, že konverzoval sGoyerom výlučne pomocou nalepovacích papierikov apodpisoval sa ako Blade.

Wesley Snipes
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: SITA)

Bruce Willis a jeho cesta ku sláve: Úžasný príbeh koktavého chlapca

Mandy Patinkin sa za seba hanbí

Pri spätnom pohľade na svoju kariéru Mandy Patinkin, známy aj zo seriálov Chicago Hope alebo Homeland, priznáva, že sa správal ako rozmaznané decko. Sám osebe hovorí, že nedokázal počúvať režisérov akaždému vnucoval svoj názor. Aspoňže si to uvedomil asám priznáva: „Správal som sa ohavne. Nezáleží mi na tom, či bola moja práca dobrá alebo koľko cien som vyhral. Nie som hrdý na to, aký som bol.“

Mandy Patinkin
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: SITA)

Katherine Heighl to vie najlepšie

Sympatická blondínka známa predovšetkým zromantických komédií sa vďaka svojim prehnaným požiadavkám stala značne neobľúbenou kolegyňou. Nielenže otvorene kritizuje filmy, vktorých sama hrá, ale neustále má potrebu vyjadrovať sa ku kostýmom, dialógom adokonca aj na margo svojich kolegov. Nuž na svoju večnú nespokojnosť herečka začína aj doplácať. Keďže producenti odmietajú spĺňať jej prehnané požiadavky, ponuky na nakrúcanie sa jej až tak nehrnú.

Katherine Heigl
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: SITA)

Krásna Lída Baarová: Pletky s nacistami, becherovka a smutný koniec

Na Sharon Stone si počkáte

Hviezda Základného inštinktu sa stala vposlednej dobe poriadne neznesiteľnou aľudia z filmu sa doslova desia toho, že by sňou mali pracovať. Pri tvorbe filmu Catwoman chcela na poslednú chvíľu meniť scenár a nemala chuť nosiť pripravené kostýmy. Aby toho nebolo málo, keď si potrebovala zavolať, bez akéhokoľvek upozornenia zpľacu odišla. Veď ona je hviezda avy ostatní čakajte.

Sharon Stone
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: SITA)

Marilyn Monroe mala čas

Nielen dnešné hviezdy majú svoje maniere. Svojimi nárokmi aaroganciou sa postrachom natáčania stala aj nesmrteľná Marilyn. Skorý príchod na natáčanie nikdy nehrozil, práve naopak. Viachodinové líčenie advadsaťkrát opakované scény boli na dennom poriadku. Kolegovia sňou síce chuť spolupracovať nemali, no to jej nezabránilo v tom, aby bola hviezdou svetového formátu.

Marilyn Monroe
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: SITA)

Viac o téme: Christian BaleJulia RobertsJennifer LopezLindsay LohanSteven Seagal
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu