Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Nepremeškajte! Galavečer Slovenka roka 2024 na RTVS!

Marianna Ďutianová Zobraziť galériu (2)
Marianna Ďutianová (Zdroj: Ján Zemiar)

Anketa Slovenka roka je prestížny projekt, ktorého hlavným cieľom je zviditeľniť ženy podieľajúce sa na raste krajiny. Objavuje a oceňuje v deviatich kategóriách uznávané odborníčky vo svojich profesiách, v oblasti umenia, zdravotníctva, vedy, športu, vzdelávania.

Oceňuje tiež ženy, ktoré venovali svoju energiu charite a pomoci iným. RTVS odvysiela priamy prenos z galavečera Slovenka roka 2024, na ktorom budú odovzdané ocenenia. Už v piatok 21. júna sa v atraktívnom prostredí v priestoroch Slovenskej filharmónie v bratislavskej Redute uskutoční galavečer Slovenka roka 2024, počas ktorého budú odovzdané ocenenia deviatim dámam za prínos k rozvoju Slovenska. Anketa Slovenka roka vstupuje tohto roku do 16. ročníka svojej existencie. Za toto obdobie predstavila takmer 400 dám, ktoré svojimi príbehmi iniciovali a motivovali ostatné Slovenky. Vedeli skĺbiť pracovné povinnosti s povinnosťami rodiny, čo nie je jednoduché a dokázali vytvoriť hodnoty pre kultúrny, spoločenský, hospodársky, vedecký život a ovplyvniť našu spoločnosť.„Teší ma, že RTVS aj tento rok prinesie divákom jedinečný galavečer ankety Slovenka roka, ktorá každoročne oceňuje výnimočné dámy, ktoré výrazne prispievajú rastu a reprezentácii Slovenska v rôznych oblastiach. Všetkým nominovaným dámam v deviatich kategóriách držím palce a zvlášť dvom našim kolegyniam z RTVS, ktoré sú nominované v kategórii Média a komunikácia. Spravodajstvo a publicistiku reprezentuje Marta Jančkárová a šport Marianna Ďurianová. Teším sa na piatkový večer, ktorý bude opäť dôstojnou oslavou veľkého prínosu žien pre našu spoločnosť,“ vyjadril sa generálny riaditeľ RTVS Ľuboš Machaj.

Juraj Bača
Zobraziť galériu (2)
Juraj Bača  (Zdroj: tvmarkiza.sk)

Diváci sa môžu tešiť na bohatý program plný zaujímavých vystúpení. Večerom bude spevádzať Simona Simanová a Juraj Bača. V programe galavečera vystúpia Mária Čírová, Karol Csino, Slovenské divadlo tanca v špeciálnej choreografii Jána Ďurovčíka, skupina Elán, folklórny súbor Šarišan, nezabudnuteľné skladby Hany Zagorovej z muzikálu Biograf láska a ďalší. Jednotka RTVS odvysiela priamy prenos z odovzdávania cien 16. ročníka ankety Slovenka roka v piatok 21. júna o 20.30

Viac o téme: RTVSSlovenka rokaBRATISLAVAĽuboš Machaj
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu