Nedeľa16. jún 2024, meniny má Bianka, Blanka, zajtra Adolf

Markíza urobila nečakaný krok: TOTO tu nebolo ROKY… Konečne!

Zobraziť galériu (4)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - Ak patríte medzi trošku starších televíznych divákov, určite si pamätáte na niekdajšie silvestrovské galavečery, ktoré Markíza zvykla vysielať každý jeden rok. Časom ale úplne vymizli, no a, čo si budeme hovoriť, nálož zábavy s celebritami fanúšikom počas osláv nového roka naozaj chýbala. Teraz to ale vyzerá tak, že v Záhorskej Bystrici sa rozhodli pre veľkolepý návrat!

Uplynulo už jedenásť rokov, odkedy sa Markíza deifnitívne vykašľala na silvestrovské galaprogramy, ktoré k obrazovkám lákali desiatky tisíc divákov. Ten posledný odvysielali v roku 2012, no a odvtedy od tradície veľkolepých večerov upustili. A fanúšikov televíznych šou to celkom zamrzelo, keďže na gelavečeroch ich zabávalo množstvo celebrít, núdza nebola o vtipné scénky, spevácke vystúpenia či veselé súťaže. 

Vyzerá to ale tak, že tento rok by sa obdobná zábava mohla na obrazovky Markízy vrátiť. S touto informáciou prišiel portál mediaboom.sk., Podľa ich informácií by diváci nemuseli byť odkázaní len na zábavné programy JOJ-ky či RTVS. Markíza totižto posledné roky zvykla vysielať zostrih najlepších momentov z relácie Chart show, Tvoja tvár znie povedome či Let's dance, ktoré doplnila premiérovými moderovanými vstupmi Adely Vinczeovej s jej silvestrovskými hosťami.

Adela Banášová
Zobraziť galériu (4)
Adela Banášová  (Zdroj: TV Markíza, Topky.sk)

Avšak, čo si budeme hovoriť, repríza toho, čo tu už bolo, divákov počas Silvestra veľmi nebavila.  Aktuálne by podľa spomínaného webu mala Markíza opäť zamiešať kartami, a to vďaka šou Možné je všetko, ktorá dosahuje obrovský úspech a divákov si okamžite získala. 

Markíza urobila nečakaný krok:
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Markíza)

„Po množstve zostrihových programov, menších špeciálov či reprízových komédiách má totižto po viac ako dekáde pripravovať premiérový televízny Silvester, ktorý by mohol vyplniť aj celý koncoročný program. Markíza podľa našich informácií využije potenciál jej novej šou Možné je všetko a hneď v prvej sezóne prinesie jej veľké silvestrovské vydanie," píše portál mediaboom.sk, no a ak to tak skutočne bude, rozhodne sa máme na čo tešiť! 

Markíza urobila nečakaný krok:
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Markíza)

Viac o téme: MarkízaSilvester
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu