Sobota13. júl 2024, meniny má Margita, zajtra Kamil, Lara

Peter Sklár trpí NETYPICKÝM ochorením: TOTO je dôvod, prečo nechce chodiť k lekárom!

Peter Sklár Zobraziť galériu (4)
Peter Sklár (Zdroj: RTVS)

BRATISLAVA - Už v sobotu o 20.30 h na Jednotke uvidia diváci ďalšiu premiérovú epizódu obľúbenej súťažno-zábavnej relácie Záhady tela s moderátorom Mariánom Miezgom. V štúdiu si svoje znalosti o ľudskom tele tentokrát preveria: Jana Kovalčíková s Borisom Valábikom a Lucia Siposová s Petrom Sklárom. Známy herec pred kamerami prezradil, že trpí netypickým ochorením, ktoré v publiku vyvolalo veľký smiech. A prezradil aj dôvod, prečo sa vyhýba lekárom!

Sú ľudia, ktorí pomoc lekárov vyhľadajú aj s tou najmenšou "boliestkou", no a potom sú tu i takí, ktorí sa im vyhýbajú "ako čert krížu". Do tejto skupiny patrí aj herec Peter Sklár, ktorý o dôvodoch prehovoril v najnošom vydaní relácie Záhady tela. 

Peter Sklár trpí NETYPICKÝM
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: RTVS)

Ešte predtým však uviedol, že aj to jeho telo má nejaké tie záhady. Herec v deň nakrúcania stratil hlas, hoci ešte deň predtým hral v divadle a nemal absolútne žiadny problém. „Včera som mal normálne predstavenie sa ráno som sa zobudil s takýmto hlasom," posťažoval sa zachrípnutý umelec, ktorý okrem iného uviedol, že trpí netradičný ochorením, a to "sklarózou". 

Viac sa už dozviete vo videu vyššie, kde Sklár ozrejmil aj to, prečo nerád navštevuje doktorov. 

Peter Sklár trpí NETYPICKÝM ochorením: TOTO je dôvod, prečo nechce chodiť k lekárom! (Zdroj: RTVS )

Viac o téme: Záhady tela
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu