Štvrtok25. júl 2024, meniny má Jakub, zajtra Anna, Hana, Aneta

Pozrite si, ktorý RTVS seriál dosiahol nečakanú sledovanosť!

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: RTVS)

Sledovanosť seriálovej novinky RTVS Toni – pôrodný asistent naďalej výrazne stúpa. V nedeľu si seriál pozrelo takmer 300-tisíc divákov a stal sa najsledovanejším nespravodajským programom dňa v prime-time.

Divácky obľúbená súťažná šou Milujem Slovensko sa v piatok večer stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa v hlavnom vysielacom čase. Zábavné formáty Záhady tela a Neskoro večer potvrdili stabilnú pozíciu počas sobotňajšieho večera a tešia sa diváckej priazni. Programy sa stali najsledovanejšími nespravodajskými programami dňa. V piatok večer si obľúbenú súťažnú šou Milujem Slovensko pozrelo na Jednotke 293-tisíc divákov pri trhovom podiele 16,9 % v cieľovej skupine 12+ a stala sa najsledovanejším nespravodajským programom dňa v hlavnom vysielacom čase. Diváci sledovali aj cestopisnú reláciu Cestou necestou, ktorú videlo 212-tisíc divákov pri trhovom podiele 14,3 % v univerzálnej cieľovej skupine.

Pozrite si, ktorý RTVS
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: RTVS)

Zábavné formáty RTVS si počas sobotňajšieho večera opätovne udržali stabilnú pozíciu v rebríčku sledovanosti. Premiérovú epizódu súťažno-zábavnej šou Záhady tela si pozrelo 339-tisíc divákov pri trhovom podiele 20,6 % v cieľovej skupine 12+. Relácia sa stala celkovo najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Diváckemu záujmu sa tešila aj talkšou Petra Marcina Neskoro večer, ktorú si pozrelo 294-tisíc divákov pri trhovom podiele 19 % v univerzálnej cieľovej skupine. Umiestnila sa hneď na druhej priečke v sledovanosti nespravodajských programov počas soboty.

Pozrite si, ktorý RTVS
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: RTVS)

V nedeľu večer prilákal divákov k televíznym obrazovkám ďalší diel nemeckého seriálu Toni – pôrodný asistent. Seriál si získava srdcia divákov a jeho sledovanosť kontinuálne stúpa. Premiérovú epizódu sledovalo 290-tisíc divákov pri trhovom podiele 16,1 % v univerzálnej cieľovej skupine. Seriál sa stal najsledovanejším nespravodajským programom dňa v prime-time. Nedeľné poobedie patrilo politickej diskusnej relácii O 5 minút 12, ktorú si na Jednotke a RTVS :24 pozrelo spolu 381-tisíc divákov a stala sa celkovo najsledovanejšou nedeľnou politickou diskusnou reláciou. Na Jednotke si ju pozrelo 315-tisíc divákov pri trhovom podiele 27 % v cieľovej skupine 12+. Na spravodajskom okruhu :24 sledovalo reláciu ďalších 66-tisíc divákov pri trhovom podiele 5,7 % v univerzálnej cieľovej skupine. Nasledovala publicistická relácia Občan za dverami s Patrikom Hermanom, ktorú videlo 262-tisíc divákov pri trhovom podiele 23,9 % v cieľovej skupine 12+.

Viac o téme: RTVSMilujem SlovenskoToni-pôrodný asistent
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu