Utorok23. júl 2024, meniny má Oľga, zajtra Vladimír

Karanténne TV TIPY na týždeň: Mimoriadne relácie, rozprávka, poriadna dávka akcie i komédie

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: YouTube, Getty Images)

Na Slovensku aj naďalej pokračuje mimoriadna situácia kvôli šíriacemu sa koronavírusu. Väčšina z nás je doma. Mnohí využívajú tento čas aj na dobiehanie nedopozeraných seriálov či filmov, na ktoré ste nemali čas. Okrem toho budete stále informovaní s novinkami o víruse v špeciálnych reláciách.

PONDELOK 20:30 Markíza - Koronavírus: Mimoriadna relácia

Od pondelka celý týždeň môžete sledovať mimoriadnu reláciu k aktuálnej téme koronavírusu. Na Markíze od pol deviatej v pondelok, utorok a štvrtok a na RTVS okolo pol desiatej až desiatej každý deň.

Karanténne TV TIPY na
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Getty Images)

21:20 Markíza - Život je raz taký

Romantická komédia rozpráva príbeh o úspešnej podnikateľke a režisérovi športového kanálu. Po prvom katastrofálnom rande majú jednu spoločnú vec - nenávisť k tomu druhému. Okrem toho ich spája láska k ich krstnej dcérke. Život je však nevyspytateľný a po tragickej havárii prišla malá Sophia o rodičov. Holly a Eric musia nájsť spoločnú reč a postarať sa o bábätko.

UTOROK 20:25 JOJ Plus -Kingsman: Zlatý kruh

Svet Kingsmanov sa prvýkrát predstavil vo filme Kingsman: Tajná služba ako nezávislá, medzinárodná, špionážna agentúra pracujúca v hlbokom utajení, ktorej cieľom je bezpečný svet. V ďalšom pokračovaní čelia naši hrdinovia novým výzvam. Centrála Kingsmanov je zničená a celý svet sa stáva rukojemníkom. Kingsmanov čakajú nové úlohy i prekážky.

STREDA 20:00 HBO -Toy Story 4: Príbeh hračiek

Kovboj Woody vždy dobre vedel, čo je zmyslom života - starať sa a chrániť jeho dieťa, či už Andy alebo Bonnie. Bonnie si však privedie do svojej izby novú hračku vyrobenú z odpadkov. Tá si myslí, že patrí do koša, a tak sa jej Woody rozhodne vysvetliť, čo znamená byť hračkou.

ŠTVRTOK 20:15 Dajto - Aljaška v plameňoch

Odborník Forrest Taft pracuje pre naftársku spoločnosť vedenú sebavedomým a bezohľadným Michaelom Jenningsom. S nasadením života zabráni katastrofe počas havárie jedného z ropných vrtov na Aljaške. Naftový magnát tvrdí, že zlyhal ľudský faktor a na tlačovke prezentuje svoju spoločnosť ako ochrankyňu životného prostredia. Iba zasvätení vedia, že za celou propagačnou akciou je Jenningsova snaha začať prácu na novom vrte v priebehu dvoch týždňov.

PIATOK 20:25 JOJ Plus - Bournovo ultimátum

Vynoril sa z vĺn Stredozemného mora a nemal najmenšie tušenie, kto je. Vtedy sa zrodil Agent bez minulosti. Postupne začal skladať čriepky do svojej životnej mozaiky, až zistil, že jeho minulosť skrýva mnoho temných miest, ktorými musí znovu prejsť, pokiaľ chce o sebe niečo zistiť. Tak vznikol Bourneov mýtus. Teraz ale stojí elitný tajný agent Jason Bourne na prahu riešenia vlastnej životnej hádanky a chystá sa vyhlásiť Bourneovo ultimátum.

21:45 HBO - Sedem životov

Pútavý a napínavý príbeh muža s desivým tajomstvom, ktorý sa rozhodne napraviť svoje hriechy. Zásadným spôsobom zmení život siedmim cudzím osobám. Hneď ako sa do toho pustí, nič ho nemôže zastaviť. Oscarový Will Smith sa však ako Ben Thomas do jednej z tých osôb zamiluje a to ho začne meniť.

22:35 Markíza - Lucy

Lucy je typická "blondína", ktorá sa vždy zamiluje do toho najväčšieho podliaka v okolí. Ten posledný ju zatiahol do obchodu s drogami. Kým sa stihne poriadne rozhliadnuť má v bruchu zašitý balíček obsahujúci extrémne silnú syntetickú drogu, ktorý má prepašovať do Európy. Teda, pokiaľ chce prežiť. Nešťastná náhoda alebo skôr brutalita strážcov, ktorí ju majú strážiť, pred odletom zapríčinia, že sa zásielka roztrhne a obsah sa začne vstrebávať do jej tela. Okamžite zistí, že sa jedná o výnimočnú drogu. Nie náhodou je Lucy z pera režiséra Luca Bessona nazývaná Brutálna Nikita 21. storočia.

SOBOTA 20:30 Markíza - Obyčajná tvár

Film natočený na motívy bestselleru denníka New York Times rozpráva fascinujúci a dojemný príbeh Augusta Pullmana. Ten sa totiž narodil s vadou tváre, ktorá mu bránila navštevovať bežnú školu. Nastúpil do piateho ročníka miestnej školy a stal sa tým najmenej pravdepodobným hrdinom. Jeho rodina, noví spolužiaci i širšia komunita sa v sebe snažia nájsť súcit a prijať ho. Auggieho mimoriadny osud ich spojí a dokáže, že sa nedá len tak zapadnúť, keď sa od ostatných líšite už od narodenia.

20:40 JOJ Plus - Drsňiačky

Slovo, ktoré presne vystihuje vzťah hlavnýchpredstaviteliek filmu, v ktorom sa stretnú dve vynikajúce komediálne herečky - Sandra Bullock a Melissa McCarthy. Zvláštna agentka FBI a bostonská policajtkanemôžu byť odlišnejšie. Upätá, ambiciózna a talentovanáSarah pracuje v New Yorku a dúfa v ďalšie povýšenie. Oproti tomu svojrázna Shannon vyrastala v uliciach Bostonu a vie strieľať rovno od boka. Sarah preveliado Bostonu, aby pomohla miestnej polícii vyriešiť sériu brutálnych vrážd. A tak nastane priamy stret nie len s bostonským podsvetím, ale aj so Shannon.

NEDEĽA 20:25 JOJ Plus - Titanic

Loď, ktorú nemohlo nič na svete ohroziť. Jej meno bolo toho dôkazom. Najväčší parník na svete už čaká na svojcih cestujúcich. Od najbohatších mužov Ameriky až po stovky chudobných, ktorí s nádejou hľadia zoči-voči neistej budúcnosti. Iba päť dní však trvalo, kým sa americký sen zmenil na nočnú moru.

23:00 Markíza - Susedia na odstrel

Mac a Kelly sú hrdými rodičmi malého dievčatka, a tak nejak sa zmierili s tým, že sa pre nich skončili divoké večierky. Žijú v útulnom domčeku v tichej ulici a pomaly sa pripravujú na krízu stredného veku. Keď si však susedný dom prenajmú vysokoškoláci na čele s fešákom Teddym, zavetria nebezpečenstvo, no rozhodnú sa pre priateľský prístup. No hneď druhá nočná jazda spôsobí medzi domami spor a otvorenú vojnu. Na prvý pohľad sa zdá, že Mac a Kelly nemajú oproti rozbehnutým študentom šancu, no aj oni boli kedysi kráľmi večierkov a pamätajú si mnoho trikov.

Viac o téme: Matt DamonSandra BullockKatherine HeiglKoronavírus
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu