Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Markizácka kráska otvorene: ROZCHOD po Love Islande... Je opäť ZADANÁ?

Zobraziť galériu (4)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - Pôvabná Diana Miková sa do povedomia verejnosti dostala vďaka markizáckej šou Love Island. Hoci hľadala novú lásku, do šou sa kvôli nej prihlásil jej bývalý partner Majlo, ktorý si chcel opäť získať jej srdce. Dvojica sa na nejaký čas dala dokopy, no potom prišiel šok - párik sa znova rozišiel a tentokrát to vyzerá tak, že je to definitívne. Sexi blondínka nám totiž v rozhovore porozprávala o vyhliadkach na nový vzťah...

Dianu sme stretli počas Bratislavských módnych dní, ktorých sa zúčastnila ako modelka. Na móle predviedla sexi bikiny. „Musím povedať, že som si to veľmi užila a bolo to super. Dúfam, že to bude pokračovať aj do budúcna," povedala nám nadšená kráska, keď sme sa pýtali, ako sa počas prehliadky cítila. „Plavky sú nádherné, takže som veľmi rada, že môžem prezentovať práve túto značku," tešila sa súťažiaca z Love Island. 

Markizácka kráska otvorene: ROZCHOD
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Markíza)

No a keď už sme pri tejto téme, samozrejme, zaujímalo nás aj to, či účasť v spomínanom projekte neľutuje a ako si spomína na obdobie, ktoré strávila na Kanárskych ostrovoch. A potom prišla reč aj na hľadanie lásky a to, či je stále single. Viac už sa ale dozviete v našom rozhovore! 

Markizácka kráska otvorene: ROZCHOD po Love Islande... Je opäť ZADANÁ? (Zdroj: Tomáš )

Viac o téme: Love IslandMajloDiana Miková
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu