Sobota4. máj 2024, meniny má Florián, zajtra Lesana, Lesia

Tvrdý hokejový chlebíček: Dallas doma prehral, Boston zvíťazil

(Zdroj: TASR/AP Photo/Tony Gutierrez)

Najlepší tím Západnej konferencie po základnej časti NHL Dallas Stars prehráva v 1. kole play off NHL s tímom Vegas Golden Knights už 0:2 na zápasy. V noci na štvrtok prehral aj v druhom domácom zápase série.

Dallas Stars prehral s tímom Vegas Golden Knights v noci na štvrtok v druhom domácom zápase série 1:3. Boston zvíťazil v Toronte 4:2 a vedie 2:1 na zápasy.
      Víťazný gól obhajcov titulu v Dallase dal Noah Hanifin, ktorý v 39. minúte zvýšil na 2:1. V závere ešte skóroval do prázdnej bránky Jack Eichel. V drese Bostonu sa zaskvel Brad Marchand, zapísal si dva góly a asistenciu, keď sa postaral aj o víťazný gól na 3:2 v 52. minúte a napokon aj pečatil skóre do prázdnej bránky v poslednej minúte.

Viac o téme: DallasNHLHokej