Utorok23. júl 2024, meniny má Oľga, zajtra Vladimír

Veľké prekvapenie pre športových fanúšikov: Finále Ligy majstrov si môže pozrieť každý!

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: markiza)

Televízia Markíza prinesie divákom v netradičnom augustovom termíne vyvrcholenie najprestížnejšej futbalovej klubovej súťaže. Tohtoročná edícia Ligy majstrov spozná svojho víťaza v nedeľu, 23. augusta 2020, v portugalskom Lisabone.

Pôvodne sa finále malo konať 30. mája 2020 na Atatürkovom olympijskom štadióne v Istanbule, ale po marcovom nástupe pandémie koronavírusu v Európe sa aj futbal musel zmieriť s viacmesačnou prestávkou a veľkými organizačnými zmenami. Súboj o „ušatú trofej“ bude hostiť Estádio da Luz (Štadión svetla), kde hráva svoje domáce zápasy Benfica Lisabon.

"Aj napriek tomu, že finále Ligy majstrov sa bude hrať bez účasti fanúšikov na štadióne, tak veríme, že divákom ponúkneme prostredníctvom televízie Markíza skvelý futbalový zážitok. Aj pre redakciu športu je samotný finálový súboj top momentom tohto roka a tešíme sa, že v nedeľu 23. augusta zažijeme horúci futbalový večer," povedal Martin Lisý, šéfredaktor športovej redakcie TV Markíza.

Veľké prekvapenie pre športových
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: markiza)

Živé vysielanie štúdia Ligy majstrov odštartuje na obrazovkách TV Markíza v nedeľu, 23. augusta 2020 od 20:30 hod., moderátor Daniel Očenáš privíta v štúdiu zaujímavých hostí z radov futbalových expertov. Zápas bude komentovať Slávo Jurko a v úlohe spolukomentátora sa predstaví Marek Sapara, bývalý slovenský futbalový reprezentant a v súčasnosti asistent trénera v MFK Ružomberok. 

Viac o téme: TV MarkízaLiga majstrov
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu