Utorok23. júl 2024, meniny má Oľga, zajtra Vladimír

NETFLIX prinesie príbeh Schumachera: Prvýkrát prehovorí aj rodina! Dojímavé slová manželky

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: TASR/AP/Shizuo Kambayashi, DPA/Alexander Heinl)

Corinna Schumacherová v dokumente pre Netflix tvrdí, že jej slávny manžel Michael je "iný, ale stále je tu". Rodina sedemnásobného majstra sveta Formuly 1 v zhruba dvojhodinovom filme, ktorý bude mať premiéru 15. septembra, prvýkrát prehovorí o dobe po nešťastnej nehode na lyžiach v decembri roku 2013, pri ktorej si Schumacher vážne poranil mozog.

"Stále mi každý deň ukazuje, aký je silný. Žijeme spoločne doma, rehabilituje, robíme všetko, čo sa dá, aby sa Michael cítil dobre. A aby jednoducho cítil svoju rodinu, svoje puto," hovorí Schumacherová v dokumente.

Michael nám chýba, no je tu, inak, ale je...

"Je jasné, že mi Michael každý deň chýba. A nielen mne, ale aj deťom, rodine, svojmu otcovi, všetkým, ktorí sú okolo neho. Všetkým Michael chýba. Ale on tu je, inak, ale je tu, a to nám všetkým dáva silu," tvrdí vo filme so slzami v očiach manželka jedného z najlepších pilotov histórie F1.

Súkromie je súkromie

Dnes päťdesiatdvaročný Schumacher sa vážne zranil 29. decembra 2013 pri lyžovaní vo francúzskych Alpách. Napriek tomu, že mal prilbu, si pri páde vážne poškodil mozog a bol niekoľko dní v ohrození života. "Nikdy som bohu nevyčítala, prečo sa to stalo. Bola to proste naozajstná smola. Väčšiu smolu snáď človek v živote mať nemôže," hovorí Schumacherová, ktorej manžel sa vážne zranil rok po definitívnom konci kariéry.

K jeho presnému zdravotnému stavu púšťa rodina na verejnosť len veľmi kusé informácie, čo podľa svetových médií nezmení ani dokument Netflix. "'Súkromie je súkromné', ako vždy hovoril. Je pre mňa veľmi dôležité, aby si stále užíval čo najviac svoj súkromný život. Michael nás vždy chránil a teraz my chránime Michaela," povedala Schumacherová, ktorá má s legendou F1 dve deti. Dvadsaťštyriročnú Ginu-Mariu a o dva roky mladšieho Micka, ktorý ide v otcových šľapajách a tento rok debutuje v šampionáte v tíme Haas.

Viac o téme: NetflixMichael Schumacher
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu