Nedeľa1. október 2023, meniny má Arnold, zajtra Levoslav

Prokurátorka postavila Slovensko do pozoru! Mal v tom prsty aj JUDr. Šanta

V seriáli hviezdi Zuzana Mauréry a Lukáš Vaculík Zobraziť galériu (2)
V seriáli hviezdi Zuzana Mauréry a Lukáš Vaculík (Zdroj: TV JOJ)

Prokurátorka sa včera s najlepším štartom sezóny stala bezkonkurenčným víťazom trhu a novým seriálovým hitom. Vyše pol milióna slovenských divákov si včera nedalo ujsť prvé dve epizódy najnovšieho seriálu televízie JOJ. Prokurátorka bola najsledovanejším nespravodajským programom dňa a stala sa TOP seriálom JOJky jesennej sezóny.

TV JOJ bola v stredu 6. septembra jednotkou slovenského trhu v hlavnom vysielacom čase so 7,6 % ratingom a 21,9 % trhovým podielom v CS 12+. Diváci si vybrali ponuku televízie JOJ, seriál Prokurátorka s prvými dvoma epizódami. Seriál bol TOP programom dňa (ak nerátame spravodajské relácie) v univerzálnej aj obchodnej cieľovej skupine a najsledovanejším štartujúcim programom tejto sezóny na trhu v CS 12+ (spolu s konkurenčným seriálom Dunaj na Markíze, ktorý štartoval s rovnakým 9,3 % ratingom).Videlo ho až 582-tisíc divákov starších ako 12 rokov s 9,3 % sledovanosťou a trhovým podielom až 24,4 %. V mladšej cieľovke bola lídrom trhu s 6,3 % ratingom a 23,4 % podielom. Nasledujúca druhá epizóda dosiahla v CS 12-54 takmer identický podiel ako prvá, až 23,3 % a 5,4 % rating.

Prokurátorka postavila Slovensko do
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: TV Markíza)


Konkurenčný štart druhej série relácie Na nože sa v programe Markízy natiahol cez oba diely Prokurátorky a zaznamenal univerzálny podiel len 17,2 %. Pred koncom Prokurátorky na Markíze odštartovala jej najnovšia show Jama levova, ktorej podiel v CS 12+ hlboko klesol, a to len na úroveň 10,5 %. V komerčnej CS 12-54 dosiahla len 16,0 % trhový podiel. 12,4 % sledovanosť dosiahla Prokurátorka v ženskej cieľovej skupine 45-54 s 27,9 % podielom na trhu. V rovnakej mužskej cieľovke si vyslúžila takisto skvelý, až 9,4 % rating a 23,6 % share. Celkovo si seriálová novinka pri diváčkach starších ako 12 rokov pripísala až 10,6 % sledovanosť a 26,5 % trhový podiel.

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu