Sobota18. máj 2024, meniny má Viola, zajtra Gertrúda

Buďte televíznym profíkom: Telkáč.sk, viac ako TV program

Telkáč.sk Zobraziť galériu (10)
Telkáč.sk (Zdroj: telkac.sk)

A tým viac myslíme MEGA viac. Novinky, pikošky, výbery toho NAJ... Telkáč je „internetovou televíziou“ o televízii, vaša jednoduchá príručka pre každodenné použitie. Televíziu vie zapnúť každý, ale u nás sa dozviete, čo ďalej!

Užite si S NAMI TV Program:

  • Prehľadný akompletný. Možné aj nemožné TV stanice pod telkáčskou strechou. Vyberte si, čo vás zaujíma, a nenechajte sa obťažovať zvyškom.Naštylizujte si ponuku podľa vašej chuti – abecedne alebo podľa žánru? Jednoduchým kliknutím dostanete pod kontrolu všetky vaše obľúbené stanice.

TIP: Možnosť editovania vašich TV staníc sa nachádza v ľavom dolnom rohu stránky. Veľký a červený obdĺžnik, to neprehliadnete!
Zobraziť galériu (10)
TIP: Možnosť editovania vašich TV staníc sa nachádza v ľavom dolnom rohu stránky. Veľký a červený obdĺžnik, to neprehliadnete!  (Zdroj: Telkáč.sk, internet)

  • Nezdržujte sa lúštením TV programu ani o sekundu naviac! Navoľte si presné poradie TV staníc tak, ako chcete, aby sa zobrazovali vo vašom osobnom televíznom výbere. Jednoducho ich popresúvajte myšou ako nejaké online puzzle!

Telkáč.sk
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: telkac.sk)

  • Hľadáte program na neskôr, alebo vás zaujíma, čo ide v televízii PRÁVE TERAZ? Vyberte si medzi klasickým zobrazením pomocou časovej osi alebo tabuľkou. Formát tv programu si navolíte v možnostiach Zobrazenie hneď pod TV tipmi.Zatiaľ čo časová os vám najlepšie poslúži, ak chcete vedieť, čo ide v televízii práve teraz, pomocou tabuľky získate ucelený prehľad o programoch, ktoré budú odvysielané na jednotlvých staniciach v rámci celého dňa.

TIP: Ak sledujete napr. len slovenské stanice, ľahko obmedzíte váš výber len na tuzemskú ponuku. Pre výber kliknite na „kategórie“, tam, kde prepínate medzi tabuľkou a časovou osou.
Zobraziť galériu (10)
TIP: Ak sledujete napr. len slovenské stanice, ľahko obmedzíte váš výber len na tuzemskú ponuku. Pre výber kliknite na „kategórie“, tam, kde prepínate medzi tabuľkou a časovou osou.  (Zdroj: telkac.sk)

Telkáč.sk
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: telkac.sk)

  • Radi si svoj televízny život plánujete dopredu? Myslíme aj na vás, preto ponúkame televízny program až NA 14 DNÍ DOPREDU! Zobrazované informácie sa pravidelne overujú a to zaručuje aktuálnosť tv programu.
  • Prečítajte si nielen to, čo bude, ale aj o čom to bude! Jednoduchým kliknutím na názov konkrétnej relácie o nej zistíte viac – napríklad o čom je film, kto v ňom účinkuje, čím bude nový diel seriálu zaujímavý...A ak ste náhodou konkrétny film či seriál premeškali, práve tu sa dozviete, kedy a na akej stanici ho budú najbližšie vysielať.

Dr.House na Telkáč.sk
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: telkáč)

  • Na Telkáč.sk si navyše môžete svoje obľúbené programy nahrať pomocou služby Magio TV. Zaregistrujte sa na stránkeesprievodca.magio.tv a pomocou vytvorených údajov sa prihláste na Telkáč.sk.Možnosť nahrávania programov je pri každej relácii vyznačená ružovým rámikom, vždy pod titulným obrázkom konkrétneho programu.

Walking
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: telkáč)

  • Dnes je už na Facebooku takmer každý, preto je samozrejmosťou, že svoje obľúbené programy môžete cez Telkáč.sk zdieľať na sociálnych sieťach. A nezabudnite si prečítať, či niekto z Facebooku v komentároch na Telkáči nehaní vašu srdcovku!
  • Jedinečná Telkáč.TV – Len na Telkáč.sk nájdete skvelé seriály ako V Háji alebo Evita pre Feminity. Nehovoriac o úžasnej stand-up komédiiSilné reči alebo videohernej reláciiGameBot!

To najlepšie zo sveta filmu len v Telkáč Magazíne:

Telkáč.sk
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: telkac.sk)

Telkáč.sk, viac ako TV program!

Viac o téme: FilmTelevíziaTV programHerci a herečky
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu