Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Filmový sex mimo kamier: VIDEO obdarenej krásky plné trápnosti

Sex vo filme Stretch Zobraziť galériu (2)
Sex vo filme Stretch (Zdroj: Youtube)

Filmov plných sexuálnych scén je nespočetne veľa. Je možné dokonca tvrdiť, že ak si odmyslíme snímky určené pre maloleté publikum, ide o každý druhý či tretí film. Tieto pasáže často slúžia aj ako inšpirácia pre mladé páry. Nečudo, keď všetko je také dokonalé a neskutočne vzrušujúce. Ak si nechcete pokaziť túto ilúziu, video nižšie radšej prehliadnite. Ak vás ale zaujíma nelichotivá skutočnosť „mimo kamier“, buďte pripravení na poriadnu dávku trápnosti.

Ukážka toho, ako vzrušujúca je pre hercov imitácia súlože, pochádza z filmu Stretch od režiséraJoea Carnahana (A-Tím, The Grey). Hlavnými aktérmi krátkeho zákulisného videa sú herec Patrick Wilson (Fantóm opery, Strážcovia) a modelka Brooklyn Decker, spájaná s obálkou magazínu The Sports Illustrated.

Brooklyn Decker
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: internet)

Ešte pred začatím fiktívnej súlože členovia štábu postriekajú Patricka Wilsona špeciálnym sprejom, aby navodili dojem, že muž je z orgií spotený. V pozadí hrá hudba, obaja sexuálni aktéri komunikujú so svojimi kolegami mimo kamier. Z ich hlasov, a najmä kŕčovitého smiechu, je ale jasne poznať, ako trápne sa cítia.


10 nezabudnuteľných nahých scén: Toto vás nenechá chladnými!


„Stačilo trtkania?“pýta sa Wilson režiséra. „Skvelé trtkanie!“ zaznie pobavená odpoveď.Atmosféra nakrúcania nemá nič spoločné s pocitmi, ktoré výsledné scény môžu vyvolávať v divákovi. Akokoľvek skvelo sexuálne divadlo v kine či televízii vyzerá, vždy ide o pre hercov najmenej atraktívnu súčasť práce. Česť výnimkám.

Viac o téme: Patrick WilsonSex vo filmeStretchBrooklyn Decker
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu