Utorok16. júl 2024, meniny má Drahomír, Drahomíra, zajtra Bohuslav

Skvelá správa pre milovníkov Priateľov: Všetky série si budete môcť pozrieť na HBO GO... Kedy?

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: National Broadcasting Company (NBC))

Seriál Priatelia bol neodlúčiteľnou súčasťou nášho dospievania. Ak by ste mali chuť si dať lockdownový seriálový maratón s týmto oceňovaným a fanúšikmi obľúbeným seriálom, nemusíte viac hľadať. Na HBO GO sa objaví od 15. apríla. A čo je ešte lepšie, hneď od prvého dňa bude k dispozícii všetkých desať sérií tohto ikonického sitkomu.

Kto by ho nemiloval? Seriál Priatelia je jedným z najlepšie hodnotených televíznych seriálov, je víťazom niekoľkých Zlatých glóbusov, cien Emmy a držiteľom mnohých nominácií. Vďaka šikovnému a sofistikovanému humoru dáva každá časť možnosť nazrieť do pocitov a myšlienok hlavných postáv - skupiny priateľov žijúcich v New Yorku. Všetkých 236 častí seriálu sa natáčalo na legendárnej scéne č. 24 filmových štúdií Warner Bros. v Burbanku v Kalifornii.

Skvelá správa pre milovníkov
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: HBO GO)

Hlavné postavy stvárnili Jennifer Aniston v úlohe Rachel Greenovej, Courteney Cox ako Monica Gellerová, Lisa Kudrow ako Phoebe Buffetová, Matt LeBlanc ako Joey Tribbiani, Matthew Perry v úlohe Chandlera Binga a David Schwimmer ako Ross Geller. Počas desiatich sérií sa v hosťujúcich úlohách objavilo mnoho známych hercov a herečiek, a to napríklad Brad Pitt, Reese Witherspoon, Susan Sarandon, George Clooney, Paul Rudd, Tom Selleck, Bruce Willis, Kathleen Turner, Sean Penn, Gary Oldman, Ben Stiller, Winona Ryder a Julia Roberts.

Skvelá správa pre milovníkov
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: HBO GO)

Seriál Priatelia vytvorili Marta Kauffman a David Crane, ktorí sú spoločne s Kevinom Brightom tiež hlavnými producentmi. Priatelia sa vysielali od septembra 1994 do mája 2004. Majú 10 sérií a 236 častí. Všetky časti budú na HBO GO dostupné so slovenským dabingom od 15. apríla.

Viac o téme: PriateliaHBO GO
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu