Sobota13. júl 2024, meniny má Margita, zajtra Kamil, Lara

Markizácke Teleráno čoskoro privíta dvojicu nových moderátorov

Simona Ondrušková a Marek Polomský
Simona Ondrušková a Marek Polomský (Zdroj: TV Markíza)

Dlhoročne najsledovanejšiu rannú šou Teleráno posilní nová moderátorská dvojica. Diváci sa so Simonou Ondruškovou a Marekom Polomským budú môcť zoznámiť už v utorok 18. júna.

Teleráno čaká už tento týždeň v utorok veľká novinka! Tím dlhoročne najsledovanejšej rannej šou posilní úplne nová moderátorská dvojica - Simona Ondrušková a Marek Polomský. Svoju premiéru na obrazovkách televízie Markíza absolvujú v utorok 18. júna a doplnia tak dve terajšie obľúbené moderátorské dvojice, ktoré tvorí Kvetka Horváthová s Tomášom Juríčkom a Lucia Hlaváčková s Matúšom Krnčokom. Hlas Simony Ondruškovej (25) môžu diváci poznať z éteru rádia Europa 2 a jej tvár z videoobsahu portálu Startitup.sk. Za príležitosť stať sa moderátorkou Telerána je rodáčka z Trenčína podľa vlastných slov nesmierne vďačná a na divákov sa už mimoriadne teší. „Je to pre mňa veľká česť a zároveň zodpovednosť. Viem však, že spoločne s Marekom zo seba vydáme to najlepšie a urobíme všetko pre to, aby to tak cítili aj diváci pri obrazovkách. Sme tu totiž práve pre nich, ktorí reláciu sledujú roky a nesmierne si ju obľúbili. Verím, že ranné vstávania budú pre nich príjemné aj v našom podaní,“ povedala Simona Ondrušková.

Druhou polovicou novej moderátorskej dvojice Telerána sa stane Banskobystričan Marek Polomský (33), ktorý širšie publikum zaujal najmä ako jeden zo sprievodcov galavečera Miss Slovensko 2023. Moderovaniu sa však začal venovať už na strednej škole a od roku 2016 uvádza vlastnú úspešnú tolkšou Povec ty, v ktorej „spovedá“ úspešných ľudí z rôznych oblastí. „Ponuku moderovať Teleráno som prijal s veľkým rešpektom a pokorou. Nie som práve ranné vtáča, takže vyjdem zo svojej komfortnej zóny, už teraz sa však veľmi teším na divákov, svoju novú parťáčku Simonu, ako aj na všetky skúsenosti, ktoré vďaka Teleránu načerpám. Rád sa totiž učím nové veci a snažím sa na sebe neustále pracovať,“ prezradil Marek Polomský. Obaja moderátori úspešne prešli niekoľkými kolami kamerových skúšok. „Preukázali na nich, že majú nielen talent pre túto prácu, ale aj zanietenosť pre typ obsahu, ktorý Teleráno divákom každý deň prináša, vrátane rôznych bláznivých nápadov a nečakaných situácií. Obom im držím palce,“ zhodnotila šéfredaktorka publicistiky TV Markíza Zuzana Štelbaská. Teleráno patrí medzi najdlhšie vysielané relácie TV Markíza, divákom spríjemňuje ranné vstávanie už od septembra 1996. So svojimi obľúbenými moderátormi sa naladia na nový deň, navyše sa dozvedia veľa zaujímavostí, ktoré práve hýbu svetom, a vypočujú si množstvo inšpiratívnych rozhovorov.

 

Viac o téme: MarkízaTeleránoSimona OndruškováMarek Polomský
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu