Piatok14. jún 2024, meniny má Vasil, zajtra Vít

Zabudnutá SuperStaristka sa po rokoch opäť ukázala: Aha, stále je krásna!

Tereza Mandz�kov� kedysi a dnes Zobraziť galériu (4)
Tereza Mandz�kov� kedysi a dnes (Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - Písal sa rok 2013, keď o titul SuperStar na obrazovkách TV Markíza a TV Nova bojovala aj Humenčanka Tereza Mandzáková. Vyhrať sa jej síce nepodarilo, avšak do pamäte mnohých sa vryla ako jedna z najkrajších účastníčok súťaže vôbec. V týchto dňoch sa na obrazovkách objavila opäť. Pozrite sa, ako aktuálne vyzerá!

Do nemocnice Kvetná zavítala prominentná pacientka. V markizáckom seriáli Mama na prenájom sa okrem stálych postáv objavujú aj tie epizódne. Pondelkovú časť ozdobila svojím šarmom sympatická tmavovláska, v ktorej recepčná Monika spoznala známu modelku Silviu Tess, ktorá žije v Miláne...

 

Zabudnutá SuperStaristka sa po
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Markíza)

Zabudnutá SuperStaristka sa po
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Markíza)

 

Nuž, a tejto úlohy sa zhostila tmavovláska, ktorá je dobre známa fanúšikom speváckej súťaže SuperStar. Tehotnú modelku si totiž zahrala Tereza Mandzáková, ktorá v roku 2013 skúšala šťastie práve v tejto speváckej šou. 

Rodáčka z Humenného nie je na sociálnych sieťach príliš aktívna a nie je o nej často počuť. Pre mnohých divákov bolo nepochybne príjemným prekvapením ju opäť vidieť. A hoci od čias, keď bola považovaná za Miss SuperStar, už pár rokov ubehlo, stále je rovnako krásna. No nie?!

Zabudnutá SuperStaristka sa po
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Markíza)
 

Viac o téme: Mama na prenájomTereza Mandzáková
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu