Utorok25. jún 2024, meniny má Olívia, Tadeáš, zajtra Adriána

Pozor, prudko nákazlivé! Tanečná horúčka vypukne 3. marca

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: TV Markíza)

O titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu zabojuje počas desiatich priamych prenosov celkovo jedenásť tanečných párov zložených zo známych osobností a profesionálnych tanečníc a tanečníkov.

Noblesa, elegancia, krása a radosť z tanca budú neoddeliteľnou súčasťou deviatej série veľkolepej tanečnej šou Let's Dance, ktorá sa vracia na obrazovky televízie Markíza. Od 3. marca 2024 sa počas desiatich nedeľných večerov vždy o 20:30 hod. na Slovensku rozpúta tanečná horúčka. Štart nového ročníka už divákom a diváčkam avizuje výpravná imidžová kampaň, ktorá sa tentoraz nesie v historickom šate. Po fáze úvodného teasingu bol od pondelka 12. februára 2024 do vysielania trhového lídra nasadený hlavný vyše minútový televízny promo spot. Účinkuje v ňom všetkých jedenásť celebritných súťažiacich, porota, moderátori, víťazi posledných dvoch ročníkov Ján Koleník a Jana Kovalčiková, profesionálni tanečníci z formácie KRS Movement a komparz, celkovo ide o vyše 80 ľudí. Imidžová kampaň vznikla v rámci interných kapacít kreatívneho oddelenia Centra marketingu skupiny Markíza pod vedením Júliusa Cerinu. Za prvotnou ideou stojí riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza Michal Borec a choreograf Miňo Kereš, režisérom spotu je Daniel Laurinc. Natáčalo sa počas troch dní v priestoroch Primaciálneho paláca v Bratislave.

Pozor, prudko nákazlivé! Tanečná
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza)

„Let's Dance je bezpochyby najobľúbenejšia tanečná šou v histórii, vďaka čomu vznikol kreatívny nápad poňať sprievodnú promo kampaň ako veľkolepý dobový tanečný bál. Všetkých našich účinkujúcich sme ponorili do elegancie a vznešenosti dôb dávno minulých s cieľom osláviť bohatú históriu šou a zároveň vzbudiť u divákov a diváčok očakávanie ďalšieho nezabudnuteľného televízneho zážitku,“ vysvetlil Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza. „Veľká vďaka patrí všetkým kolegom a spolupracovníkom, ktorí sa na kampani podieľali. Z výsledku sme nadšení a aj prvé divácke odozvy po zverejnení TV spotu sú veľmi povzbudivé,“ dodal. Let's Dance bude aj túto jar prehliadkou majstrovského prepojenia obdivuhodných tanečných vystúpení v nádhernom oblečení, ešte impozantnejšieho scénického poňatia a nenúteného, ale pritom kultivovaného a vtipného vystupovania moderátorov. „Let's Dance je šou, ktorá okrem tanca prináša na obrazovky emócie, skvelú energiu a umenie, ktoré nás všetkých spája. Táto séria ponúkne divákom a diváčkam nielen množstvo nezabudnuteľných momentov a úžasných tanečných vystúpení, ale máme pripravených aj niekoľko noviniek a prekvapení. Verím, že si diváci a diváčky prvú marcovú nedeľu zapnú TV Markíza a toto tanečné dobrodružstvo budú zdieľať spolu s nami,“ povedal režisér a kreatívny producent šou Let's Dance Pepe Majeský.

Pozor, prudko nákazlivé! Tanečná
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza)

O titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu zabojuje topmodelka Michaela Kocianová a jej tanečný partner Csaba Ádám, herečka Petra Dubayová a jej tanečný partner Matyáš Adamec, speváčka Tina a Vilém Šír, herečka Anna Jakab Rakovská a Jaroslav Ihring, herečka Hana Gregorová a Róbert Pavlík, herec Juraj Loj a Natália Horváthová, bývalý futbalový reprezentant Ján Ďurica a Vanesa Indrová, herec Jakub Jablonský a Eliška Lenčešová, herec Juraj Bača a Patrícia Piešťanská, redaktor Televíznych novín Ján Tribula a Natália Glosíková, šéfkuchár zo šou Na nože Martin Novák a Julie Rezková. Vystúpenia bude hodnotiť odborná porota v zložení Tatiana Drexler, Adela Vinczeová, Ján Ďurovčík a diváci a diváčky prostredníctvom SMS hlasovania. Veľkolepými priamymi prenosmi budú aj tento rok sprevádzať moderátori Viktor Vincze a Lucia Hlaváčková. Let's Dance vzniká na základe licencie podľa pôvodného formátu Strictly Come Dancing z dielne britskej BBC, ktorý už bol úspešne predaný do vyše 60 teritórií po celom svete pod distribučným názvom Dancing with the Stars. Boduje napríklad aj v USA 32. sériou, ale tiež vo Veľkej Británii, Nemecku, Austrálii, v škandinávskych krajinách či v okolitých štátoch - v Česku, Rakúsku alebo Poľsku.

.

Viac o téme: Let´s DanceTanečná horúčka
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu