Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Markíza pripravuje NOVÚ ŠOU: Zábava v podaní Dana Dangla... Nahovoril aj Adelu a Maštalíra!

Šou Možné je všetko prinesie televízia Markíza už v septembri. Zobraziť galériu (4)
Šou Možné je všetko prinesie televízia Markíza už v septembri. (Zdroj: Tv Markíza)

BRATISLAVA - Bohatú a pestrú programovú ponuku televízie Markíza obohatí túto jeseň aj úplne nová, originálna zábavná šou s názvom Možné je všetko. Diváčkam a divákom sa v nej počas desiatich sobotných večerov predstavia populárne osobnosti a obľúbení zabávači v situáciách, v akých ich ešte nikdy nevideli!

Prostredníctvom rôznych vopred neočakávaných úloh, napínavých hier a náročných výziev sa postarajú o neopakovateľné a stále nové vtipné situácie a skvelú atmosféru. Atraktívna novinka, doslova nabitá vzrušujúcimi prekvapeniami, odštartuje na obrazovkách TV Markíza už v septembri 2023.

„Televízia Markíza sa neustále snaží prinášať na obrazovky nové, zaujímavé programy. Možné je všetko je výpravná zábavná šou, plná prekvapení a nečakaných zvratov, ktorá sa s úspechom vysiela v krajinách po celom svete. Diváčky a diváci uvidia obľúbené známe tváre v situáciách, v akých si ich nevedeli ani predstaviť. Verím, že vďaka svojej hravosti a pozitívnej energii má potenciál osloviť aj slovenského diváka,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Adela Vinczeová
Zobraziť galériu (4)
Adela Vinczeová  (Zdroj: tvnoviny.sk)

Súčasťou úplne novej šou je aj jedinečná hra „Šikmá plocha“, v ktorej celebrity predvádzajú vtipné scénky odohrávajúce sa vo vnútri izby, ktorá je postavená pod 22,5-stupňovým uhlom. O rôzne bizarné, prekvapivé a zábavné momenty tak rozhodne nebude núdza. „Pripravujeme novú šou, ktorá na Slovensku doposiaľ nebola uvedená. Účinkujúci sa musia pripraviť na rôzne úlohy a zadania, v ktorých neraz budú musieť prekonať samých seba. Podarilo sa nám dať dokopy zostavu perfektných hercov a zabávačov, ktorí spolu v tejto forme ešte neúčinkovali. Každý je iný a každý má svoje silné stránky, ktoré môže využiť. Verím, že diváka prekvapíme a zabavíme,“ zhodnotil Pepe Majeský, kreatívny producent a režisér šou Možné je všetko.

Na účinkujúcich čakajú aj skutočne náročné disciplíny a úlohy, v ktorých budú musieť vyjsť zo svojej komfortnej zóny a prekonať samých seba. Stálu zostavu budú dopĺňať v každej epizóde dvaja noví hostia. Diváčky a divákov tak v spoločnosti tejto veľkolepej, neopakovateľnej šou čakajú večery plné intenzívnej zábavy a veľkých prekvapení. V slovenskej adaptácii formátu sa diváci môžu tešiť na populárnych hercov Tomáša Maštalíra a Janu Kovalčíkovú, moderátorskú hviezdu Adelu Vinczeovú, obľúbený manželský pár komikov Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú a Michala Kubovčíka, herca a zabávača Juraja Kemku a ďalších atraktívnych hostí vrátane Adama Bardyho, Martiny Zábranskej, Attilu Végha či Petra Marcina.

Markíza pripravuje NOVÚ ŠOU:
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Markíza)

„Teším sa, že budem súčasťou nového programu. Je to formát, ktorý je hravý a zábavný. Stretla sa tam skvelá partia komikov a improvizátorov a verím, že spoločne divákov pobavíme,“ povedal Tomáš Maštalír, ktorý sa na jeseň predstaví aj v nových sériách úspešných seriálov Pán profesor a Výnimočná Nikol.

„Veľmi sa teším na túto šou, pretože si myslím, že to opäť môže televíznym diváčkam a divákom priniesť kopec zábavy, srandy a uvoľnenia. Myslím si, že to je v dnešnej dobe nadmieru dôležité, pretože so smiechom a s nadhľadom sa dajú veci riešiť ľahšie,“ doplnila víťazka vlaňajšieho Let’s Dance Jana Kovalčíková, ktorá aktuálne vstupuje aj do deja seriálového hitu Dunaj, k vašim službám. V úplne novej polohe sa diváčkam a divákom predstaví moderátorka Adela Vinczeová. „Na šou sa teším, lebo ma baví byť v hravom priestore, v ktorom vznikajú spontánne situácie. Generuje to príjemný typ energie a ten verím, že divákom dobre padne,” zhodnotila. 

Markíza pripravuje NOVÚ ŠOU:
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: rtvs)

Zábavnou šou bude sprevádzať Dano Dangl, ktorý je zároveň jej výkonným producentom. „Teším sa veľmi na túto šou. Dali sme dokopy jednu výbornú zostavičku a som zvedavý, čo z toho vypadne. Tuším to, a na to sa naozaj teším,“ uzavrel.

Možné je všetko je slovenskou adaptáciou pôvodne francúzskeho formátu, ktorý pod názvom Anything Goes distribuuje spoločnosť Banijay Rights. Lokálne verzie šou už vznikli v približne 30-tich krajinách po celom svete, napríklad aj v Taliansku, Holandsku, Izraeli, Nórsku, Turecku, Mexiku, Bulharsku či Portugalsku. TV Markíza šou vyrába v spolupráci s produkčnou spoločnosťou Noemo, ktorá stojí napríklad aj za úspešným zábavným formátom 2 na 1.

Viac o téme: Tomáš MaštalírDano DanglAdela VinczeováMožné je všetko
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu