Nedeľa16. jún 2024, meniny má Bianka, Blanka, zajtra Adolf

Šou Big Brother Česko & Slovensko pozná víťaza: Časť výhry chce dať na oslavu!

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: VOYO)

Po deviatich týždňoch sa definitívne zatvorili brány domu Big Brother. V napínavom finále diváci a diváčky hlasovaním v mobilnej aplikácii určili, že rozprávkovú výhru 100-tisíc eur si spomedzi finálovej pätice najviac zaslúži... Viete, kto?    

Presne 13. novembra 2023 odštartoval na obrazovkách streamovacej služby Voyo a televízií Markíza a Doma najväčší sociálny experiment s názvom Big Brother Česko & Slovensko. Šestnástka spolubývajúcich sa nasťahovala do domu v bulharskej Sofii, aby zažili najväčšie dobrodružstvo svojho života. Počas pobytu museli čeliť najrôznejším výzvam, ktoré im zadával  „Veľký brat.“ Súťažiaci zažili množstvo drám, zábavy či náročných misií, a to všetko pod drobnohľadom 58 kamier. Tí najvytrvalejší strávili v dome aj Vianoce a Nový rok. Ich počínanie mohli každý deň sledovať diváci v trojhodinovom popoludňajšom live streame na Voyo. Zostrihy toho najzaujímavejšieho, čo sa v dome odohralo, diváci denne videli na Voyo a vo vysielaní TV Markíza. Spolubývajúci si každý týždeň spomedzi seba hlasovaním nominovali tých, ktorí by mali opustiť dom a rozhodujúce slovo mali vždy diváci a diváčky v mobilnej aplikácii, ktorí rozhodovali o tom, kto spomedzi nominovaných si bude musieť definitívne baliť kufre. Vyraďovacie priame prenosy vysielali každú sobotu Voyo a TV Doma.V poslednom týždni zostalo v dome sedem spolubývajúcich a uplynulú stredu sa tesne pred bránami finále so šou rozlúčil Tarik Lukšija a Karolína Pištěková. Do absolútneho finále sa tak dostala pätica v zložení Barbara Hacsi, Katrin Slabá, Zoe Black, František Uvíra a Stanislav Liška. Vo večernom poslednom priamom prenose v sobotu 13. januára 2024 vyhlásil moderátor šou Míra Hejda meno definitívneho víťaza šou Big Brother Česko & Slovensko. Diváci a diváčky hlasovaním rozhodli, že šek na rozprávkových 100-tisíc eur a titul víťaza napokon skončil v rukách Stanislava Lišku. „Som v šoku ako nikdy v živote. Myslím si, že mi to docvakne až zajtra, ale je to neuveriteľné a som za to veľmi vďačný. Bude to veľká oslava,“ povedal Standa bezprostredne po tom, čo sa dozvedel, že vo veľkom finále veľmi tesne porazil Zoe.

Šou Big Brother Česko
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: TV Markíza)

„Pomerne značná časť výhry určite pôjde na nejakú oslavu. Potom by mi veľmi urobila radosť rekonštrukcia bytu. Taktiež nejaká investícia určite, nejaké kryptomeny a niečo by som si určite nechal uložené, aby som mohol žiť ako sa mi chce, a tiež by som si kúpil nejaké pekné oblečenie,“ povedal v priebehu šou ohľadom svojich plánov s možnou výhrou. „Standovi určite pomohla k výhre jeho bezprostrednosť a humor. Možno aj Ella, vďaka ktorej ukázal svoje ozajstné city. Že ho tak vykoľají tlak finále, bolo aj pre mňa veľkým prekvapením. Svoju výhru dlho spracúval aj po skončení prenosu,“ zhodnotil moderátor šou Míra Hejda. Fanúšikovia a fanúšičky reality šou ani po konci Big Brothera neostanú dlho bez svojho obľúbeného žánru, Voyo už čoskoro prinesie dobrodružný súboj v ďalšom ročníku najdrsnejšej súťaže Survivor Česko & Slovensko.

 

Viac o téme: TV MarkízaBig BrotherStanislav Liška100-tisíc eur
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu