Nedeľa19. máj 2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard

Kto zaváha, neprežije: Štartuje najdrsnejšia reality šou Survivor Česko & Slovensko

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: TV Markíza)

Dilemy a zložité úlohy budú na nových súťažiacich striehnuť hneď od začiatku. Situácia na ostrove sa totiž môže meniť doslova z minúty na minútu.

Streamovacia služba Voyo prinesie už od utorka 27. februára 2024 tretiu sériu tejto reality šou. V oboch kmeňoch sa predstavia výrazné osobnosti s neobyčajnými príbehmi, prekvapiví a doteraz najväčší hráči Survivora na Slovensku a v Česku. Každý z nich vyniká v niečom inom a volí inú stratégiu. Čo ich však spája, je ich bojová sila. Všetci sú hráči, ktorí sa neboja ísť tvrdo za svojím cieľom. Od prvého momentu ich čaká veľká hra, pretože podmienky Survivora sa nebudú pýtať na ich spoločenské postavenie alebo minulosť, ale preveria ich charakter. Nová séria Survivora prinesie množstvo emócií, zvratov, dilem, prehier, ale aj radosť z víťazstva a slzy dojatia. „Reality šou sa na Voyo dlhodobo tešia mimoriadne vysokej obľube a Survivor v tomto smere nie je výnimkou. Nový ročník tejto fyzicky aj psychicky extrémne náročnej šou divákom a diváčkam sprostredkuje ďalšie nezabudnuteľné dobrodružstvo z exotického prostredia Dominikánskej republiky. Aj tento rok uvedieme Survivora exkluzívne iba na Voyo, ktoré už na Slovensku a v Česku pokorilo hranicu 650-tisíc predplatiteľov a verím, že aj vďaka tejto šou mnohí ďalší pribudnú,“ hovorí Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova.

Kto zaváha, neprežije: Štartuje
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza)

Do novej série Survivora sa prihlásilo takmer 10-tisíc záujemcov, z ktorých bolo vyše osemsto vybraných na kastingové kolá. Museli prejsť štvormesačným výberovým procesom, ktorý preveril ich fyzickú aj psychickú odolnosť, adaptabilitu, šikovnosť, ale aj schopnosť poradiť si v nečakaných situáciách. V súboji o prežitie sa tento rok stretnú tí najvýraznejší a najodhodlanejší, aby zažili jedinečné a neopakovateľné dobrodružstvo. Noví súťažiaci sa v tejto sezóne nemôžu spoliehať na to, čo poznajú z predchádzajúceho ročníka. Nová séria totiž prinesie veľa prekvapení. Už prvý súboj ukáže, ako sú pripravení prežiť v tých najdrsnejších podmienkach. Podmienky na ostrove, ktoré na súťažiacich čakajú, budú pripomínať prežitie na opustenom ostrove so všetkým, čo k tomu patrí. Budú musieť vydržať bez výdobytkov 21. storočia, svojich blízkych, jedla alebo toalety, mydla a dokonca aj bez zubnej kefky. A bude ich skúšať aj samotná príroda. Budú musieť bojovať s meniacim sa počasím, spaľujúcou horúčavou, extrémnou vlhkosťou a otravným hmyzom.

Kto zaváha, neprežije: Štartuje
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza)

Okrem ťažkých podmienok čaká súťažiacich aj taktický boj, v ktorom budú musieť mať uši aj oči neustále na stopkách a budú sa snažiť preľstiť a zdolať svojich súperov. Tých najodolnejších čaká vyše 70 dní prežitia na pustom ostrove. A cesta za víťazstvom nebude jednoduchá. Vyhrať môže iba jeden z nich. Ten získa rozprávkovú finančnú výhru 100-tisíc eur a titul Survivor Česko & Slovensko 2024. Touto jedinečnou skúsenosťou opäť prevedie súťažiacich obľúbený Ondřej Novotný a bude im oporou aj autoritou pri výzvach aj na kmeňových radách. „Na nový ročník sa veľmi teším, pretože mám dojem, že s každou ďalšou sezónou sa posúva aj kvalita hráčov. Takže ak sa v minulej sezóne pomer skutočne kvalitných hráčov blížil k polovici, verím, že v tej nadchádzajúcej už ich bude nadpolovičná väčšina, ktorá bude hrať skutočne naplno, a z toho mám vždy radosť. A tiež sa teším hneď na niekoľko ľudí, o ktorých som počul, že by mali byť v tíme známych osobností, a ak sa tak skutočne stane, tak si myslím, že to bude naozaj bomba,“ uzatvára moderátor a obrovský fanúšik reality šou Survivor Česko & Slovensko.

 

 

Viac o téme: OstrovSurvivorVOYO
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu