Piatok29. september 2023, meniny má Michal, Michael, Michaela, zajtra Jarolím

Obrovský ÚSPECH slovenskej novinky: TENTO film PORAZIL v kinách Barbie aj Oppenheimera!

Zobraziť galériu (4)
(Zdroj: Bontonfilm)

BRATISLAVA - Slovenská novinka sa stala jednotkou! Tento víkend predbehla dokonca aj hollywoodske blockbustre – Barbie a Oppenheimer, ktoré doteraz vládli v kinách. Film Nikdy nehovor nikdy videlo v slovenských kinách už takmer 50 000 divákov.

Slováci sa vo veľkom rozhodli spríjemniť si upršaný víkend feel - good filmom s Terezou Kostkovou a Tomášom Maštalírom. Na vzťahovú komédiu Nikdy nehovor nikdy sa prišlo počas prvého víkendu pozrieť presne 39 504, čo je celkovo 5. najlepší výsledok premiérového víkendu v tomto roku. Zo slovenských filmov počas premiérového víkendu nemá zatiaľ Nikdy nehovor nikdy tento rok konkurenciu. Druhý najlepší otvárací víkend zaznamenal Invalid s takmer 23 000 divákmi po prvých 4 dňoch v kinách.

Obrovský ÚSPECH slovenskej novinky:
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: Bontonfilm)

„Snažili sme sa urobiť obyčajný rodinný film a vyzerá, že táto naša snaha našla u divákov odozvu. Za celý tím by som sa chcel všetkým divákom, ktorí sa prišli pozrieť na náš film, veľmi poďakovať,“ neskrýva radosť režisér filmu Braňo Mišík.

Novinka od producentov kinohitov Všetko alebo nič, Príliš osobná známosť či V lete ti poviem, ako sa mám dokázala tento víkend rovnocenne konkurovať aj silnej hollywoodskej produkcii a stala sa tak aktuálnou jednotkou v kinách. Spolu s predpremiérami už má na konte bezmála krásnych 50 000 divákov.

„Tešíme sa z veľa pozitívnych správ a ohlasov od divákov, ktorí na náš film prišli a tak nás aj podporili. Film sme točili so zámerom priniesť ľuďom feel - good film a verím, že sa nám to podarilo. Ďakujem všetkým, ktorí s nami pri tvorbe tohto filmu boli a verili, že všetko zlé je na niečo dobre,“ dodala producentka filmu Oľga Núñezová zo spoločnosti NUNEZ NFE.

Obrovský ÚSPECH slovenskej novinky:
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: Bontonfilm)

Film Nikdy nehovor nikdy od režiséra Braňa Mišíka (Klamstvo, Priznanie, Hniezdo) je dôkazom toho, že všetko zlé môže byť aj na niečo dobré. Hlavných hrdinov Naďu (Tereza Kostková) a Petra (Tomáš Maštalír) stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Petrov vzťah s manželkou Lenkou (Lenka Krobotová) ochladol dlhým odlúčením pre jej prácu na misiách v Afrike. Nadin manžel Viktor (Marek Majeský) sa pre zmenu opäť raz „zamiloval“ do mladšej ženy. Nevinná zrážka áut Nade a Petra má za následok, že začnú na seba narážať aj v bežnom živote.

V ďalších úlohách sa predstavia Ondřej Sokol, Hana Holišová, Jana Kovalčiková, Lucia Siposová, Juraj Hrčka, Štefan Martinovič, Juraj „Šoko“ Tabaček, Branislav Bystriansky, Dominika Mirgová, ako aj detské herecké talenty. Titulnú pieseň k filmu s názvom Všetko sa môže stať naspieval Paľo Habera.

Obrovský ÚSPECH slovenskej novinky:
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: Bontonfilm)

Viac o téme: Nikdy nehovor nikdy
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu