Nedeľa19. máj 2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard

SkyShowtime v roku 2024 s novými titulmi: Sparťania aj Cruise na motorke!

Julianne Moore a Nicolas Galitzin Zobraziť galériu (3)
Julianne Moore a Nicolas Galitzin (Zdroj: SkyShowtime)

SkyShowtime predstaví deväť nových zaujímavých titulov, ktoré sa na platforme objavia v roku 2024. Tento zoznam pripravovanej zábavy plný nových originálnych seriálov či lokálnych a exkluzívnych titulov určite udrží divákov v napätí.

Toto je deväť nových titulov na SkyShowtime v roku 2024: Apples Never Fall, HALO (2. séria), Knuckles, Mary & George, Mission: Impossible Odplata – Prvá časť (Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One), Ted , The Curse, Tetovač z Osvienčimu (The Tattooist of Auschwitz), Veronika. Na čele ponuky exkluzívnych seriálov, ktoré budú mať premiéru v roku 2024, stojí Apples Never Fall. Seriál na motívy New York Times bestselleru Liane Moriarty sa sústredí na zdanlivo dokonalú rodinu Delaneyovcov. Bývalí tenisoví tréneri Stan (Sam Neill) a Joy (Annette Bening) predali svoju úspešnú tenisovú akadémiu a sú pripravení prežiť to, čo malo byť zlatými rokmi ich života. Kým sa tešia na čas strávený so štyrmi dospelými deťmi (Alison Brie, Jake Lacy, Conor Merrigan-Turner, Essie Randles), všetko sa zmení, keď na dvere Joy a Stana zaklope zranená mladá žena a prinesie vzrušenie, ktoré im chýbalo. Joy však náhle zmizne a deti páru musia prehodnotiť takzvané dokonalé manželstvo svojich rodičov, pretože na povrch sa začnú vyplavovať najtemnejšie rodinné tajomstvá.

Dlho očakávaná druhá séria seriálu HALO sa objaví od 9. februára, ďalšie epizódy budú vychádzať každý týždeň. V druhej sérii vedie Master Chief John-117 svoj tím elitných Sparťanov proti mimozemskej hrozbe známej ako Covenant. Knuckles je prvým televíznym seriálom v rozširujúcom sa „filmovom svete Ježka Sonica". Nový hraný seriál bude sledovať Knucklesa na zábavnej a akčnej ceste za sebapoznaním, keď súhlasí s tým, že vycvičí Wadea ako svojho chránenca a naučí ho spôsoby bojovníka Echidnu. Okrem Idrisa Elbu v úlohe titulnej postavy Knucklesa si svoju úlohu z filmovej série zopakuje aj Adam Pally ako Wade Whipple. Ďalším novým seriálom je nebezpečne odvážna historická psychodráma Mary & George o poburujúcej matke a synovi, ktorí intrigovali, zvádzali a zabíjali, aby dobyli anglický dvor a posteľ kráľa Jakuba I. Seriál Mary & George je inšpirovaný neuveriteľným skutočným príbehom Mary Villiers, ktorá priviedla svojho krásneho a charizmatického syna Georgea k tomu, aby zviedol kráľa Jakuba I. a stal sa jeho všemocným milencom. V hlavných úlohách sa predstaví Julianne Moore (Still Alice, Far From Heaven) spolu s Nicolasom Galitzinom (Cinderella, Purple Hearts) a Tonym Curranom (Mayflies, Your Honour).

SkyShowtime v roku 2024
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: SkyShowtime)

Veľký kasový trhák Mission: Impossible Odplata - Prvá časť (Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One) sa objaví na platforme začiatkom roka 2024. Ethan Hunt (Tom Cruise) a jeho tím IMF sa vydávajú na svoju doteraz najnebezpečnejšiu misiu: Vypátrať desivú novú zbraň, ktorá ohrozuje celé ľudstvo, skôr než sa dostane do nesprávnych rúk. Exkluzívny seriál Ted sa na platforme objaví od 22. februára. Píše sa rok 1993 a Ted (Seth MacFarlane) už má svojich 15 minút slávy za sebou. Teraz žije doma vo Framinghame v štáte Massachusetts so svojím najlepším priateľom, šestnásťročným Johnom Bennettom (Max Burkholder), spolu s Johnovými rodičmi Mattym a Susan (Scott Grimes a Alanna Ubach) a sesternicou Blaire (Giorgia Whigham). Ted síce môže mať na Johna mizerný vplyv, ale koniec koncov je to verný priateľ, ktorý je vždy ochotný vyjsť priateľstvu v ústrety. Kritikmi oceňovaný SkyShowtime Original seriál The Curse sa v novom roku dočká veľkolepého štartu. Prvých päť epizód SkyShowtime Original seriálu bude k dispozícii v deň premiéry a zvyšných päť epizód v piatok 16. februára. 

SkyShowtime v roku 2024
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: SkyShowtime)

SkyShowtime Original seriál Tetovač z Osvienčimu (Tattooist of Auschwitz) bude exkluzívne uvedený v roku 2024 na väčšine trhov. V seriáli podľa celosvetového bestselleru Heather Morris sa predstaví Jonah Hauer-King (The Little Mermaid, World on Fire) a Anna Próchniak (Baptiste, Warsaw 44) ako Lali a Gita. Harvey Keitel (The Irishman, Youth) nominovaný na cenu Akadémie hrá súčasného Laliho a Melanie Lynskey (The Last of Us, Yellowjackets), držiteľka Critics Choice Award hrá Heather Morris. Zoznam deviatich titulov, ktoré sa na objavia na platforme v roku 2024, uzatvára premiéra švédskeho kriminálneho thrilleru Veronika s nádychom nadprirodzenosti, v ktorom hrajú severské hviezdy Alexandra Rapaport (Honor) a Tobias Santelmann. Osemdielny seriál vytvorili a scenár napísali Katja Juras a Anna Lindblom (Gåsmamman), a réžie sa ujal uznávaný tvorca Jonas Alexander Arnby (War of the Worlds). Dátum premiéry bude oznámený budúci rok. 

Viac o téme: SeriálySkyShowtimeNové tituly
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu