Utorok23. júl 2024, meniny má Oľga, zajtra Vladimír

Slávnostná PREMIÉRA komédie Franta mimozemšťan: FOTO... Prachař prišiel aj s krásnou priateľkou!

(Zdroj: CinemArt)

BRATISLAVA - Sme vo vesmíre sami? Čo ak sú náhodou medzi nami? Rudolf Havlík, režisér úspešných komédií Po čom muži túžia 1 a 2 a Ostrov, posiela hrdinov malej moravskej dediny pátrať po záhade vo svojej novej komédii Franta mimozemšťan. Do kín prichádza oficiálne 15. februára, no hŕstka vyvolených si ju mohla pozrieť na slávnostnej premiére v utorok večer. Pozrite, ako to na nej vyzeralo!

Komédia Franta mimozemšťan sa pohráva s otázkami, ktoré ľudstvo trápia už stovky rokov. Sme vo vesmíre sami? A čo by znamenalo, ak by náhodou nie? Nová česká komédia prináša povestnú českú hravosť a humor, ktorý nikdy neomrzí. V hlavných úlohách sa predstavili Jakub Prachař a Tereza Ramba, ktorí si opäť zahrajú partnerov.

A oni, aj ďalší predstavitelia nechýbali na slávnostnej premiére, ktorá sa konala v utorok večer v jednom z bratislavských nákupných centier. Ako to na nej vyzeralo, si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII»

Galéria: Slávnostná premiéra komédie Franta mimozemšťan

O čom je film?

Tentokrát Havlík zavedie divákov do malej moravskej dediny, život v ktorej narušia veľmi zvláštne úkazy. Amatérsky astronóm Blažej (Filip Březina) je presvedčený, že návšteva z vesmíru je tu. Lenže nikto mu neverí. Starosta Picek (VasiL Fridrich) má plné ruky práce s dotáciami a miestna policajtka Marková (Erika Stárková) rozbieha pátranie po ukradnutej cisterne.

Prečo sa však sused Franta (Jakub Prachař) zrazu správa zvláštne? Akoby ho niekto vymenil! Celá dedina tvrdí, že Franta bol vždy, tak trochu z inej planéty, ale toto správanie je príliš aj na jeho manželku Boženu (Tereza Ramba). Keď sa v dedine objaví Rebeka (Kateřina Marie Fialová) a s ňou neúprosný generál Sokol (Jiří Langmajer), miestni obyvatelia sa rozhodnú prísť záhade na koreň. Po svojom!

Viac o téme: Franta mimozemšťan
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu