Nedeľa16. jún 2024, meniny má Bianka, Blanka, zajtra Adolf

ČO JA VIEM chystá NOVÚ sériu: Výzva pre ŠTUDENTOV... TAKTO sa do šou PRIHLÁSITE!

Čo ja viem Zobraziť galériu (6)
Čo ja viem (Zdroj: RTVS)

BRATISLAVA - 11. sériu súťažnej vedomostnej šou Čo ja viem uvedie RTVS na jeseň tohto roka. Moderátorom divácky obľúbenej relácie bude opäť Marcel Merčiak. Tím tvorcov na čele s režisérom Tomášom Eibnerom a dramaturgom RTVS Mikulášom Michelčíkom na novej sérii pracujú už dnes.

„Mňa osobne neskutočne teší, že sa nám v 10. ročníku podarilo nahrať rekordný počet peňazí a takýmto spôsobom pomôcť všetkým, ktorí to potrebujú. Budem rád, keď tento rekord ešte tromfneme v 11. ročníku. Diváci opäť zažijú plný kotol študentov, uvidia mnohé známe tváre, ale hlavne si vypočujú úplne nové otázky, pri ktorých sa veľmi kreatívnou formou veľa dozvedia.Všetci diváci pri televíznych obrazovkách, ktorí si stiahnu appku, môžu byť aj tento rok súčasťou tohto sveta a hrať s nami každý piatok,“ povedal režisér Tomáš Eibner.

Tvorcovia aktuálne spustili registráciu pre vysokoškolákov, ktorí si môžu priamo počas nakrúcania v štúdiu otestovať svoje vedomosti a vyhrať zaujímavé ceny. Študenti sa môžu prihlásiť vyplnením registračného formulára na webe RTVS https://www.rtvs.sk/formulare/co-ja-viem.

ČO JA VIEM chystá
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: RTVS)

„Čo ja viem oslávila 10 rokov od prvého nakrúcania a aj pri jedenástej sérii budú neoddeliteľnou súčasťou našej hry študenti zo slovenských i zahraničných vysokých škôl. Mnohí si to v minulosti v našej aréne vyskúšali a najlepší odchádzali s peknou odmenou. Niektorým sa podarilo vyhrať viac ako raz a budeme šťastní, ak aj edícia 2024 priláka veľa šikovných vysokoškolákov. Budeme im držať palce, aby prejavili vedomosti, ukázali, ako vnímajú dnešnú, na informácie bohatú dobu a zároveň úspešne reprezentovali svoje alma mater,“ hovorí moderátor Marcel Merčiak.

Okrem súťažiacich z radu známych tvárí slovenského spoločenského života a vysokoškolákov prítomných v publiku, si opäť budú môcť zasúťažiť aj diváci pri televíznych obrazovkách. Čo ja viem je od začiatku interaktívna súťaž, ktorej sa diváci zúčastňujú prostredníctvom aplikácie, ktorú si môžu stiahnuť zadarmo. 

ČO JA VIEM chystá
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: RTVS)

Viac o téme: PrihláškaMarcel MerčiakČo ja viem
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu