Utorok16. júl 2024, meniny má Drahomír, Drahomíra, zajtra Bohuslav

Máte radi romantiku? Na obrazovkách TV Doma bude túto jar kvitnúť láska

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: TV Doma)

Turecký seriálový hit o kľukatých cestičkách lásky budú môcť diváci a diváčky už tradične sledovať vždy od pondelka do piatka o 19:00 hod., a to hneď v dvoch častiach za sebou.

Od pondelka 15. apríla 2024 prichádza na obrazovky televízie Doma ďalší atraktívny premiérový turecký seriál s názvom Keď kvitne láska (Kiraz Mevsimi). Jeho príbeh pochádza z pera tvorcov seriálových hitov Láska na prenájom a S hlavou v oblakoch a znova prináša dávku romantiky, láskavého humoru, ale aj dramatických situácií. Diváci a diváčky ho budú môcť už tradične sledovať vždy od pondelka do piatka o 19:00 hod., a to hneď v dvoch častiach za sebou, alebo už teraz v exkluzívnom predstihu na Voyo. „Keď kvitne láska prináša zaujímavý príbeh lásky, ambícií a zrady odohrávajúci sa v nablýskanom svete vysokej módy. Seriál si získal veľkú popularitu nielen v domovskom Turecku, ale aj po celom svete a sme radi, že ho môžeme predstaviť aj našim divákom a diváčkam, ktorí si odľahčené romantické tituly mimoriadne obľúbili,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Máte radi romantiku? Na
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: TV Doma)
Keď medzi priateľmi začne kvitnúť láska,
život sa môže poriadne skomplikovať. Skromná Oyku (Özge Gürel) sníva o tom, že raz bude slávnou módnou návrhárkou. Už od detstva je zamilovaná do Meteho (Dağhan Külegeç), brata jej spolužiačky, no ten sotva vie, že existuje. Mete sa ako naschvál zamiluje do Seymy (Nilperi Şahinkaya), dobrej priateľky Oyku. Bohatý sukničkár Ayaz (Serkan Çayoğlu) pracuje ako architekt a spolupracuje s Metem. Oyku preto predstiera, že sa jej páči, aby sa neodhalili jej skutočné city k Metemu. Priťahujú sa protiklady? Začne k nemu niečo cítiť, keď bude nútená hrať s ním jeho hru? A obmedzí Ayaz kvôli nej svoje sukničkárske spôsoby? Hlavné postavy seriálu – Oyku a Ayaza – stvárnila atraktívna herecká dvojica, 37-ročná Özge Gürel a 36-ročný Serkan Çayoğlu. Zaujímavosťou je, že Özge a Serkan sa práve pri nakrúcaní seriálu Keď kvitne láska zblížili natoľko, že tvoria od roku 2014 pár aj v súkromí a v roku 2022 sa dokonca zosobášili. Özge Gürel si navyše získala srdcia slovenských divákov a diváčok, keď zažiarila po boku Cana Yamana v seriáloch Príchuť lásky a Recept na lásku, ktoré uviedlo Voyo.

 

Viac o téme: RomantikaTurecká telenovela
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu