Nedeľa19. máj 2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard

Tretia séria štartuje: Padla prvá klapka pokračovania seriálu Druhá šanca

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: TV Markíza)

Hlavným hrdinom ostáva charizmatický „Dok“ – staronový primár Andrej Fabián, ktorého jedinečným spôsobom stvárňuje obľúbený herec Ján Koleník. Diváci sa môžu tešiť aj na Líviu Bielovič, Sarah Arató, Filipa Šebestu či Filipa Tůmu.

Televízia Markíza začala v týchto dňoch natáčať 3. sériu obľúbeného seriálu z lekárskeho prostredia Druhá šanca. Slovenské pokračovanie seriálu začalo vznikať krátko po štarte nakrúcania 3. série pôvodnej talianskej verzie, aby TV Markíza mohla čo najskôr sprostredkovať ďalšie napínavé životné peripetie a dramatický osud ich milovaného seriálového hrdinu – primára Andreja Fabiána a jeho tímu na internom oddelení. „Veľmi ma teší, že môžeme oznámiť správu, na ktorú mnohí netrpezlivo čakali. Veríme, že diváci sa už nemôžu dočkať pokračovania príbehov ich obľúbených hrdinov a 3. séria Druhej šance im prinesie tradične silný emocionálny zážitok, množstvo tém na zamyslenie a tiež nevtieravo podané užitočné informácie z medicínskej oblasti. Svedčí o tom aj aktuálna skvelá sledovanosť a ohlasy na 3. sériu v Taliansku, ako aj správy o ďalších pripravovaných adaptáciách toho výnimočného seriálu na nových trhoch,“ hovorí Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Tretia séria štartuje: Padla
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza)

Nová séria diváckeho megahitu Druhá šanca vráti na televízne obrazovky hrdinov z oddelenia internej medicíny Nemocnice Bezručova. Prinesie aj nové divácky atraktívne postavy, ktoré zamiešajú dej a budú postupne odhaľovať svoje tajomstvá. V jednotlivých epizódach budú môcť diváci opäť spoznávať príbehy pacientov s neobvyklými diagnózami a rôznymi problémami. Hlavným hrdinom ostáva charizmatický „Dok“ – staronový primár Andrej Fabián, ktorého stvárňuje obľúbený herec Ján Koleník. Tentoraznebude  jeho najväčším protivníkom nikto z nadriadených ani kolegov, ale jeho vlastná hlava – Andrejovi sa totiž konečne začína vracať pamäť a spomienky na roky, ktoré boli dosiaľ preňho po strelnom poranení hlavy „stratené“... V hlavných úlohách sa spolu s Jánom Koleníkom predstavia slovenskí herci Lívia Bielovič, Sarah Arató, Filip Šebesta, Karol Tóth či Filip Tůma.

Tretia séria štartuje: Padla
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza)

Prvé dve sezóny seriálu Druhá šanca priniesla TV Markíza v roku 2022 a hneď od prvej epizódy si doslova podmanil divákov a stal sa v tom čase najsledovanejším a najobľúbenejším pôvodným seriálom na celom trhu. Diváci sa opäť môžu tešiť, že do ich obývačiek prinesie drámu, napätie, silné emócie, intrigy, ale aj veľkú lásku, odhodlanie, nezlomnosť, obetavosť či ľudskosť. Druhá šanca je slovenskou adaptáciou úspešného talianskeho seriálu DOC – Nelle tue mani, ktorý už bol medzičasom vysielaný v mnohých krajinách po celom svete. Inšpirovaný je skutočným príbehom lekára Pierdante Piccioniho, primára veľkej nemocnice v severnom Taliansku, ktorý opísal vo svojich autobiografických románoch Mínus dvanásť a Prvá pomoc. TV Markíza seriál vyrába v spolupráci so spoločnosťou Beetle producenta Petra Kelíška.

 

Viac o téme: TV MarkízaSeriálDruhá šanca
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu