Sobota13. júl 2024, meniny má Margita, zajtra Kamil, Lara

Jedinečná šou aj vo vašom meste: Roztočia to Polívka, Lasica či Kuly

Milan Lasica a Bolek Polívka
Milan Lasica a Bolek Polívka (Zdroj: SITA)

Najstarší zábavný program Českej televízie Manéž Bolka Polívku sa 8. februára prvýkrát vydá na slovenské cesty.

Originálna manéž navštívi deväť slovenských miest, do ktorých privedie okrem hostiteľa Bolka Polívku aj skvelých hostí, ktorými budú Milan Lasica, Anička Polívková, Mário Kuly Kollár, Vrbovskí víťazi a Jiří Stivín. Exkluzívne iba na týchto predstaveniach bude v predaji aj limitovaný počet známky Bolka Polívku.

Turné Manéže po Slovensku, kde sa predstaví v originálnej podobe tak, ako ju poznáme z televíznych obrazoviek, bude spestrením aj pre všetkých filatelistov. Iba v deviatich mestách, kam zavíta Manéž, bude v predaji aj exkluzívna známka Bolka Polívku, ktorej autormi sú výtvarník a grafik Karol Felix a popredný tvorca poštových známok, rytec František Horniak. Známka, ktorá je zberateľským kusom, je vytlačená technikou klasickej oceľorytiny s kombináciou ofsetu. Jej počet je striktne limitovaný, je to 1400 kusov, na jednom hárku je šesť známok.

„Bolek je vo veku, keď by známku mal mať. Zaslúži si ju a som rád, že sa jej úprimne potešil. Teraz je tu šanca aj pre všetkých filatelistov, ktorí určite ocenia tento zberateľský kus,“ uviedol pre médiá Michal Malicher, manažér slovenského turné.

Jedinečná divadelná šou začína 8. februára vHumennom, ďalšími zastávkami budúKošice (9.2.), Poprad (10.2.), Bratislava (11.2.), Levice (12.2.), Trenčín (13.2.), Považská Bystrica (14.2.), Liptovský Mikuláš (15.2.) aNitra (16.2.).

Viac o téme: Milan LasicaBolek PolívkaManéž Bolka PolívkuManéž po SlovenskuAnička PolívkováMário Kuly KollárVrbovskí víťaziJiří Stivín
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu